V.Dambrauskas: „Turime galvoti apie taurės finalą, bet važiuojame į Zagrebą žaisti gerą futbolą“

2022.05.21 01:51
Valdas Dambrauskas | Organizatorių nuotr.

Valdas Dambrauskas | Organizatorių nuotr.

 Jau šįvakar Splito „Hajduk“ klubas užbaigs Kroatijos lygos sezoną. Visgi, tos pabaigtuvės bus svarbios, kadangi antroje vietoje likęs „Hajduk“ paskutinėse lygos rungtynėse susirems su čempionais tapusiais Zagrebo „Dinamo“.

Nors rungtynės ir vyks prieš principinį varžovą, „Hajduk“ šiose rungtynėse gali taupytis, kadangi kitą savaitę „Hajduk“ kovos dėl Kroatijos taurės su „Rijeka“ klubu.

Bet iš kitos pusės, Valdui Dambrauskui rungtynės su „Dinamo“ taps simbolinėmis, nes lietuvis po jų taps antras ilgiausiai „Hajduk“ klube dirbantis treneris per pastaruosius penkerius metus.

„Turime 20 žaidėjų. Turime galvoti apie taurės finalą, tai mūsų sezono rungtynės ir jose į aikštę išvesime optimalią komandą. Rotacijos bus, bet važiuojame į Zagrebą žaisti gerą futbolą. Mūsų laukia du derbiai – didžiausias Kroatijos ir Adrijos jūros“, – spaudos konferencijoje sakė V.Dambrauskas.

„Nieko nėra gražiau, kai įmušate įvartį, laimite ir pradžiuginate sirgalius. Nieko nėra gražiau už Torcidos dainą. Futbolas yra kolektyvinis sportas. Mes visi esame šios komandos dalis. Norime progreso, o anksčiau ar vėliau rezultatai ateis. Esame labai arti trofėjaus“, – tęsė V.Dambrauskas.

„Esu „Hajduk“ treneris, džiaugiuosi, kad esu čia. Turiu kontraktą ir noriu progresuoti su klubu. Per pastarąsias dvejas rungtynes ​​esu susikoncentravęs ties savo darbu. Kiekvienas teigiamas rezultatas suteikia šansą geresniam rezultatui kitose rungtynėse. Visi žvelgia į taurės finalą, bet mūsų laukia rungtynės su „Dinamo“. Turime išlikti susikaupę“, – užbaigė lietuvis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA