Sukrečiantis 25-erių vartininkės nužudymas JAV: „Dievas man liepė ją nužudyti“ (2)

2022.05.20 15:59
Regan Gibbs | Instagram.com nuotr

Regan Gibbs | Instagram.com nuotr

 Buvusi Kanzaso universiteto moterų futbolo komandos vartininkė – 25-erių Regan Gibbs – tapo kraupaus nusikaltimo auka.

Pirmadienį pranešta, kad moteris buvo rasta savo namuose be gyvybės ženklų. Netrukus pranešta, kad buvusios vartininkės vyras – 26-erių Chadas Marekas – prisipažino nužudęs žmoną ir bus teisiamas už pirmojo laipsnio žmogžudystę. Jis buvo uždarytas į areštinę, o užstatas siekia 1 mln. JAV dolerių.

„Jis mums aiškino, kad Dievas jam liepė nužudyti žmoną. Tai yra pirmasis požymis, kad šis žmogus gali būti psichiškai nestabilus. Gali būti, kad jį kankina psichozė, bet tai dar turės išsiaiškinti medikai“, - sakė vietinės policijos vadas Richas Lockhartas.

Kol medikai tiris Ch.Mareko psichinę būklę, futbolo bendruomenė reiškia užuojautą R.Gibbs artimiesiems.

„Mes esame sugniuždyti naujienų apie Regan netektį... Ji buvo nuostabi komandos draugė ir puiki asmenybė. Mes ją visada prisiminsime ne tik dėl jos žaidimo, bet ir dėl elgesio už aikštės ribų. Reiškiame užuojautą jos šeimai, draugams ir komandos draugėms“, - sakė Kanzaso universiteto moterų futbolo komandos treneris Markas Francis.

Internautai jau pradėjo rinkti paramą „GoFundMe“ platformoje R.Gibbs šeimai, kad šie galėtų deramai ją palaidoti. Penktadienio popietę buvo surinkta daugiau nei 23 tūkst. JAV dolerių.

R.Gibbs anksčiau buvo laikoma perspektyvia vartininke. 2016 m. jis sužaidė istorinį sezoną studenčių pirmenybėse, kai per rungtynes vidutiniškai praleisdavo tik po 1,01 įvarčio. Tai buvo geriausias Kanzaso universiteto naujokės rezultatas per istoriją.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų