Varžovų futbolininkui trenkęs „Nottingham Forest“ sirgalius pasodintas į kalėjimą, policija pradėjo tyrimą dėl O.McBurnie elgesio

2022.05.20 15:16
Rungtynių incidentai | „Twitter“ nuotr.

Rungtynių incidentai | „Twitter“ nuotr.

 Legendinis „Nottingham Forest“ atsidūrė per žingsnį nuo ilgai laukto sugrįžimo į Anglijos „Premier“ lygą. Atkrintamųjų varžybų serijoje „Nottingham Forest“ susitiko su „Sheffield United“. Svečiuose jie laimėjo 2:1, bet namuose pralaimėjo 1:2. Per pratęsimą įvarčių nebuvo pelnyta, todėl teko mušti baudinius. Šioje serijoje „Nottingham Forest“ buvo pranašesni rezultatu 3:2, o klubo sirgaliai taip pašėlo, kad masiškai subėgo į aikštę.

Vaizdo kameros užfiksavo, kaip vienas iš „Nottingham Forest“ gerbėjų galva trenkė „Sheffield United“ puolėjui Billy Sharpui, kuris po smūgio parkrito. Pranešama, kad pareigūnai greitai nustatė įtariamąjį ir jį sulaikė.

30-metis Robertas Biggsas teisme pripažino kaltę. Jis buvo nuteistas dėl žmogaus užpuolimo ir jo sužeidimo. Už tai R.Biggsui skirta 24 savaičių laisvės atėmimo bausmė. Taip pat jam skirta 713 svarų bauda (841 euras) ir 10 metų uždrausta lankytis futbolo rungtynėse. Pats „Nottingham Forest“ irgi pritaikė sankcijas – pranešė, kad R.Biggso iki gyvenimo galo nebeįleis į klubo stadioną.

R.Biggsas teisinosi tuo, kad buvo išgėręs ir ne visai suprato, ką daro. Jis pažymėjo, kad bėgo paskui bičiulius ir pripažino, jog atsitrenkė į žmogų, tačiau tikino, jog tyčia į B.Sharpą nesitaikė.

Beje, šia istorija visi rungtynių skandalai dar nesibaigs. Policija pranešė, kad jau pradėjo tyrimą dėl „Sheffield United“ puolėjo Oli McBurnie elgesio. Vaizdo įraše užfiksuota, kad 25-erių anglas galimai ėmė trypti gulintį „Nottingham Forest“ sirgalių. Pats O.McBurnie teisinosi, kad tiesiog bandė perlipti per parkritusį varžovų faną. O.McBurnie tai padaryti buvo sudėtingiau nei kitiems, nes anglas yra patyręs pėdos traumą dėl kurios nežaidžia jau mėnesį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų