Po nuviliančio Afrikos Tautų taurės turnyro P-E.Aubameyangas baigė karjerą rinktinėje

2022.05.20 13:22
Pierre‘as-Emerickas Aubameyangas | Youtube.com nuotr.

Pierre‘as-Emerickas Aubameyangas | Youtube.com nuotr.

 „Barcelonos“ klubui atstovaujantis garsiausias Gabono futbolininkas Pierre‘as-Emerickas Aubameyangas pranešė, jog baigia karjerą rinktinėje.

„13 metų su pasididžiavimu gyniau Gabono rinktinės garbę. Dabar noriu pranešti, kad mano karjera rinktinėje yra baigta. Dėkoju visiems Gabono žmonėms, kurie mane palaikė tiek gerais, tiek blogais laikais. Mano atmintyje liks daug puikių akimirkų. Visada prisiminsiu debiutą rinktinėje ir tą momentą, kai gavau geriausio Afrikos žaidėjo titulą.

Taip pat noriu padėkoti šalies prezidentui, kuris visada labai palaikė Gabono rinktinę. Esu dėkingas ir visam trenerių štabui bei komandos draugams, kuriuos sutikau per karjerą rinktinėje. Galiausiai noriu padėkoti savo tėvui. Jis mane įkvėpė sekti jo pėdomis. Tikiuosi, kad jis didžiavosi manimi, kai vilkėjau rinktinės marškinėlius“, - sakė P-E.Aubameyangas.

Gabonietis su rinktine planavo gražiai atsisveikinti Afrikos Tautų taurės turnyre, bet prieš čempionato startą užsikrėtė covid-19. Vėliau jis parskrido į Angliją dėl problemų su širdimi ir galiausiai praleido visą turnyrą.

P-E.Aubameyangas 2009-2022 m. rinktinėje sužaidė 72 rungtynes ir pelnė 30 įvarčių. Jis yra rezultatyviausias visų laikų rinktinės futbolininkas.

Puolėjo tėvas Pierre‘as Gabono rinktinei taip pat atstovavo 13 metų (1995-2008 m.) ir per 29 rungtynes įmušė 4 įvarčius.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų