A.Rudigeris paaiškino, kodėl nepavyko susitarti su „Chelsea“ dėl naujo kontrakto

2022.05.20 13:01
Antonio Rudigeris | Scanpix nuotr.

Antonio Rudigeris | Scanpix nuotr.

Šią vasarą prie Madrido „Real“ prisijungsiantis Antonio Rudigeris atskleidė, kodėl nepavyko susitarti su Londono „Chelsea“ dėl kontrakto pratęsimo pasirašymo. 

„Deja, bet mano derybos dėl kontrakto buvo sunkios jau nuo rudenio. Verslas yra verslas, tačiau kai nuo rugpjūčio iki sausio mėnesio negirdi iš klubo jokių žinių, tuomet situacija tampa komplikuota. Po pirmo pateikto pasiūlymo buvo ilgas tarpas be jokių žinių. Mes nesame robotai. Negali laukti mėnesius, kai nežinai nieko dėl savo ateities.

Žinoma, jog niekas nenumatė artėjančių sankcijų. Visgi galiausiai susidomėjo kiti dideli klubai, o aš turėjau priimti sprendimą. Paliksiu tai nuošalyje, nes neturiu nieko blogo, ką galėčiau pasakyti apie šį klubą. „Chelsea“ visada bus mano širdyje, o Londonas visada bus mano namai.

Atvykau čia vienas, o dabar turiu žmoną ir du nuostabius vaikus. Taip pat turiu naują brolį visam gyvenimui vardu Kova. Iškovojau FA taurę, Europos lygą, Čempionų lygą. Žinoma, jog turiu šimtus prisiminimų, kurie liks su manimi amžinai. Klubą palieku sunkia širdimi. Man tai reiškė viską. Net ir šis sezonas su visomis komplikacijomis buvo malonus“,- teigė A.Rudigeris.

Priminsime, jog A.Rudigeris pasirašė su „Real“ klubu ketverių metų trukmės kontraktą ir šią vasarą persikels rungtyniauti į Ispaniją.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų