„Šitos patirties niekada nepamiršiu“: MMA turnyre Brazilijoje susikovė neįgalieji (4)

2022.05.18 22:29
Neįgaliųjų kova | „Stop“ kadras

Neįgaliųjų kova | „Stop“ kadras

 Šiais laikais neįgaliesiems yra sudarytos sąlygos užsiimti daugeliu sporto šakų, tačiau jų pasirodymai MMA narve vis dar atrodo kiek neįprastai.

Brazilijoje neseniai vykusiame „ABCF Fighting 23“ turnyre įvyko neįgaliųjų kova. Vežimėliuose sėdėję Pedro Costa ir Geova Rodriguesas Botelho kovėsi 3 raundus po 3 minutes. Galiausiai nugalėtoju buvo paskelbtas P.Costa. Jis laimėjo skirtingu teisėjų sprendimu.

Kovos vaizdo įrašas (nuo 34:30 min.):

„Tai buvo nepamirštama patirtis. 14 metų esu prikaustytas prie vežimėlio ir tikrai negalvojau, kad kada nors galėsiu kautis. Pirmą kartą tokį pasiūlymą gavau 2016 m., bet tuo metu nesitreniravau ir nebuvau pasiruošęs. Visgi, po pokalbių su bokso bei muaythai treneriais supratau, kad norėčiau tai išbandyti. Mums, neįgaliesiems, nėra lengva įžengti į kovinio sporto pasaulį. Mes su Geova esame geri bičiuliai ir galiausiai sutarėme, kad turime pabandyti tai padaryti. Šio momento tikrai niekada nepamiršiu“, - sakė P.Costa.

„ABCF Fighting“ įkūrėjas Marcio Machado pažymėjo, kad konsultavosi tiek su medikais, tiek su teisininkais, kol galiausiai rado būdų, kaip legaliai surengti neįgaliųjų kovą MMA narve. M.Machado pridėjo, kad rugsėjį yra planuojama titulinė neįgaliųjų MMA kova.

„Norime parodyti pasauliui, kad galima užsiimti MMA, net jei sėdi vežimėlyje. Taip, kova gal ir nebuvo pati gražiausia, bet tai tebuvo pirmasis toks bandymas. Tikimės, kad tai įkvėps ir daugiau neįgaliųjų išmėginti MMA. Planuoju nusiųsti laišką UFC, kad ir jie sužinotų apie tokių kovų rengimo galimybę“, - „MMA Fighting“ aiškino M.Machado.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų