A.Nunes atsivėrė apie sprendimą palikti ATT klubą: „Nesijaučiau saugi“

2022.05.18 22:18
Amanda Nunes | Instagram.com nuotr

Amanda Nunes | Instagram.com nuotr

 Geriausia visų laikų moterų MMA kovotoja vadinama brazilė Amanda Nunes neseniai paliko „American Top Team“ (ATT) klubą ir sukūrė savo komandą, kuri jai nuo šiol padės ruoštis kovoms.

A.Nunes anksčiau minėjo, kad jai reikėjo daugiau privatumo, kurio jai trūko ATT patalpose. Dabar brazilė „MMA Fighting“ portalui pridėjo, kad prie jos sprendimo prisidėjo ir tai, kad ATT treniravosi Kayla Harrison bei Jana Kunickaja – dvi potencialios A.Nunes varžovės.

„Kai pirmą kartą atvykau į „American Top Team“, ten nebuvo kitų moterų kovotojų, tačiau vėl ten atvyko Kayla, atvyko Kunickaja, todėl treniruočių atmosfera darėsi vis keistesnė. Kunickaja tuo metu buvo viena realiausių kandidačių tapti mano varžove. Pamenu, kai vieną dieną ėjau į treniruotę ir pamačiau Kunickają. Iš karto pagalvojau, kad tai galimai kita mano varžovė. Supratau, kad su tokiomis mintimis man nesinorėtų kasdien eiti į treniruočių salę.

Vėliau dar prasidėjo tie Kaylos pasisakymai apie norą kautis prieš mane. Jaučiausi vis nejaukiau. Nesijaučiau saugi net savo teritorijoje. Negana to, Kaylą, kaip ir mane, treniravo tas pats Mike‘as Brownas, todėl aš neturėjau kur dėtis. Būčiau sutikusi kautis su Kayla tik tuo atveju, jei ji būtų rengusi treniruočių stovyklą kažkur kitur. Aš jaučiausi kaip ATT klubo flagmanė, nes turėjau du UFC čempionės diržus. Visgi, Kayla tuomet pratęsė sutartį su PFL ir tapo aišku, kad artimiausiu metu mūsų kova neįvyks. Jei kada nors ateityje ji norės kautis, tai aš būsiu nieko prieš. Tikra kovotoja visada nori iššūkių“, - sakė A.Nunes.

Šiuo metu 33-ejų brazilė ruošiasi revanšinei kovai su Julianna Pena. Jų akistata numatyta liepos 30 d. (ankstyvą liepos 31 d. rytą Lietuvos laiku) „UFC 277“ turnyre.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų