G.Žibėnas: „Laimėjome rungtynes, bet dar nieko nenuveikėme“

2022.05.18 22:00
rungtynių akimirka | BNS nuotr.

rungtynių akimirka | BNS nuotr.

 Vilniaus „Ryto“ krepšininkai tvirtai kontroliavo rungtynes ir laimėjo trečiąsias „Betsafe-LKL“ čempionato pusfinalio rungtynes ir persvėrė rezultatą 2-1.

Vilniečių strategas Giedrius Žibėnas per daug nesiplėtė apie Šiaulių „Šiauliai-7bet“ kalbas, tačiau pripažino, kad jos suteikė papildomos motyvacijos.

„2-1. Dar nieko nenuveikėme. Nenoriu per daug plėstis apie šiauliečių kalbas ir iššauktą sportinį pyktį. Mes nenorime kalbėti, norime laimėti. Tai yra atkrintamosios varžybose, kalbos – normalus, bet turi jos būti proto ribose“, – kalbėjo G.Žibėnas.

– Ko reikia žengti į finalą?

– Reikia kontroliuoti emocijas. Gerbiu kiekvieno norą laimėti ir tai – sveikintina. Kartais atrodo, kad norime laimėti per porą minučių, bet turime emocijas suvaldyti. Puolime trūksta kantrybės, o gynyboje pamirštame paprastus dalykus.

– Kas svarbiausia po didžiosios pertraukos, kai serija lygi?

– Panikos nebuvimas. Šiauliuose rūbinėje panikos nebuvo, kas padrąsino mane. Šiandien aikštėje buvo daugiau davėjų nei gavėjų. Kuo daugiau tu duosi, tuo daugiau gausi. Atidavėme daug ir reikia padėkoti žaidėjams už intensyvumą gynyboje. Suprantame, jei žaisime, kaip Šiauliuose, to neužteks.

– Sustabdėte Staniulį, tai – jūsų nuopelnas?

– Visą šiauliečių žaidimą kuria gynėjai, nuo jų priklauso puolimas. Atkirsti gynėjus yra itin svarbu, o šiandien tai ir padarėme.

– Kariniauskas atliko net tris blokus.

– Šaunuolis. Džiaugiuosi už jį. Geros, teisingos emocijos, gynyboje jis pridėjo ir stipriai padėjo mums. Bet jis gali pasirodyti dar geriau ir tai padarys.

– Ar turite favoritą Eurolygos finalo ketverte?

– Tiesiog mėgausimės krepšiniu. Žiūrėsime abu pusfinalius, o pirmą reikės žiūrėti per du televizorius, nes ir pas mus įdomių dalykų vyksta.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų