T.Fergusonas: „UFC yra daug povandeninių srovių, kurių žmonės nemato“

2022.05.18 22:08
Tony Fergusonas | „Stop“ kadras

Tony Fergusonas | „Stop“ kadras

 Prieš porą savaičių „UFC 274“ turnyro spaudos konferencijoje Tony Fergusonas nebuvo kalbiausias žmogus, tačiau jo ištarti žodžiai buvo svarbūs kovotojams.

Praėjus dienai po to, kai T.Fergusonas išliejo nusivylimą UFC ir jos prezidentu Dana White‘u, spaudos konferencijoje buvęs laikinasis lengvo svorio kategorijos čempionas toliau mėtė kritikos strėles į organizaciją.

„Sakyčiau, kad reikėtų apdrausti kovotojus“, – sakė T.Fergusonas. „Žiūrėkime toliau. Kai jie 2014 m. sudarė sutartį su „Reebok“, jie turėjo lygmenis pagal tai, kiek tu turėjai kovų. Sakyčiau, kad mums reikėtų padaryti tą patį. Mes visi turime šeimas, visi turime išlaikyti savo sistemas. Dana White‘o čia nėra, bet gauk mums sveikatos draudimus“.

Jau po turnyro, bendraudamas su Arieliu Helwani „The MMA Hour“ eteryje, T.Fergusonas pripažino, kad pyktis jo viduje dėl UFC elgesio kaupėsi ilgą laiką ir galiausiai išsiliejo prieš „UFC 274“ kovą.

„Pamenu, kad kova su Chandleriu buvo planuojama sausį ar vasarį, bet tada man pranešė, kad Chandleris dar neatsigavęs, kad turi problemų su koja. Tuo pačiu jie man atsiuntė naują kovos kontraktą ir dar vieną raštelį, kur buvo parašyta, kad UFC su manimi pratęsė kontraktą. Tada įsiutau. Paklausiau Hunterio Campbello, kas čia vyksta. Jis pasakė, kad neprisimena pasirašęs sprendimą pratęsti su manimi kontraktą. Mano nervai tada jau nebelaikė. Jie pasirašinėja dokumentus, patys neskaitydami teksto. Aš jau seniai prašiau sveikatos draudimo. Jie iš pradžių sakė, kad man jį suteiks, o naujame kontrakte to punkto nebebuvo.

Pamenu, kaip UFC atėmė iš manęs laikinąjį diržą tą pačią dieną kaip ir iš McGregoro. McGregoras tuo metu buvo neaktyvus kovotojas ir kalbėjo apie karjeros pabaigą, o aš patyriau traumą pasirodęs UFC partnerių laidoje. Aš viską dariau dėl šitos kompanijos, vykdžiau visus paliepimus ir jie vis tiek pasitaikius pirmai progai atėmė iš manęs diržą.

Prieš „UFC 274“ net žmona pastebėjo, kad aš pasikeičiau. Ji sakė, kad anksčiau nuolat šypsodavausi, o dabar man kažkas nutiko. Tada sustojau, pagalvojau ir supratau, kad ji kalba tiesą. Tada nusprendžiau, kad visą savaitę pasakysiu tai, ką galvoju, kad mano sąžinė būtų švari. UFC yra daugybė povandeninių srovių, kurių paprasti žmonės nepastebi, o man reikia kažkaip pamaitinti šeimą. Turiu du vaikus, o žmona nori dar vieno“, - sakė T.Fergusonas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų