M.Vettori gali ir neprireikti naujo varžovo: kovą su R.Whittakeriu norima perkelti į Paryžių

2022.05.18 21:34
Robertas Whittakeris | Youtube.com nuotr.

Robertas Whittakeris | Youtube.com nuotr.

 Birželio 11-ą dieną „UFC 275“ turnyre Singapūre turėjusi vykti Marvino Vettori kova su Robertu Whittakeriu prieš keletą savaičių buvo atšaukta dėl australo traumos.

Skelbta, kad UFC dabar ieškos M.Vettori naujo varžovo, o pagrindiniu kandidatu pakeisti R.Whittakerį buvo vadinamas Darrenas Tillas. Visgi, trečiadienį pasirodė pranešimai, kad M.Vettori kito varžovo gali ir neprireikti. R.Whittakerio trauma, anot šaltinių, nėra labai rimta, todėl australas galėtų pasiruošti rugsėjo 3 d. numatytam UFC turnyrui Paryžiuje (Prancūzija).

„Neradau varžovo kuriai nors ankstesnei datai, todėl teks Paryžiuje kautis su Whittakeriu. Tikiuosi, kad šį kartą narve pasirodysi. Laukiu šitos kovos jau ilgą laiką, todėl pagaliau padarykime tai“, - rašė M.Vettori.

Apie potencialią kovą Paryžiuje savo „twitter“ paskyroje užsiminė ir R.Whittakeris.

R.Whittakeris šiuo metu yra pirmas vidutinio svorio kategorijos reitinge ir keturioliktas absoliučiame geriausių UFC vyrų kovotojų reitinge. M.Vettori vidutinio svorio kategorijos reitinge žengia trečias.

Šiomis dienomis pasirodė ir daugiau pranešimų apie planuojamas kovas. Rugpjūčio 6 d. turėtų susikauti Vicente Luque (6-a vieta pusvidutinio svorio kategorijoje) ir Geoffas Nealas (12-a vieta), o liepos 23 d. planuojama Paulo Craigo (8-a vieta pussunkio svorio kategorijoje) bei Volkano Oezdemiro (9-a vieta) akistata.

Jau pradėjo sklisti gandai apie rugpjūčio 20 d. planuojamą „UFC 278“ turnyrą. Organizacijos vadovai nori, kad šiame turnyre Kamaru Usmanas gintų pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą prieš Leoną Edwardsą. Problema ta, kad nigerietis dar tik atsigauna po rankos operacijos ir neaišku, kada galės treniruotis pilna jėga.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų