„Nužudysiu tave, jei paliksi klubą be išpirkos“: nutekintuose įrašuose – skandalingi „Valencios“ vadovo pasisakymai

2022.05.18 16:30
Carlosas Soleras | Scanpix nuotr.

Carlosas Soleras | Scanpix nuotr.

 „Superdeporte“ neseniai nutekino garso įrašus, kuriuose girdimas „Valencios“ prezidento Anilo Murthy balsas. Viename iš įrašų jis pareiškė, kad „nužudys“ komandos žaidėją Carlosą Solerą, jei šis paliks klubą be išpirkos.

„Jei tu nemokamai paliksi komandą sausio mėnesį, tai aš tave nužudysiu. Sumokėsiu 100 tūkst. eurų už tavo nužudymą. Klubo akademija tave užaugino. Mes į tave investavome labai daug pinigų. Dabar ir turi mums uždirbti pinigus“, - A.Murthy aiškino žaidėjui.

Kitame įraše girdėti neigiami A.Murthy pasisakymai apie klubo savininką Peterį Limą: „Mes susidėliojome aiškų planą, kaip reikia „išvalyti“ sudėtį, tačiau problema, kad Peteris Limas į viską reaguoja kaip eilinis futbolo mėgėjas. Aš norėjau parduoti Guedesą su Gomezu, bet jis man pasakė ne“.

Neseniai į nutekintus garso įrašus sureagavo pats „Valencios“ klubas, pareiškęs, kad įrašai buvo išimti iš konteksto.

„Garso įrašai buvo taip suredaguoti ir išimti iš konteksto, kad sukurtų kontroversiją ir pradėtų šmeižto kampaniją prieš klubą“, - teigiama „Valencios“ pranešime.

„Valencios“ atstovai tikina, kad „Superdeporte“ prieš juos nusistatė tada, kai jie atsisakė mokėti dešimtis tūkstančių eurų už reklamą laikraštyje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA