Rekordinė serija nutrūko: F.Lopezas pirmą kartą po 79 startų iš eilės nepasirodys „Didžiojo kirčio“ turnyro pagrindiniame etape

2022.05.18 14:54
Feliciano Lopezas | Scanpix nuotr.

Feliciano Lopezas | Scanpix nuotr.

 Paryžiuje (Prancūzija) jau prasidėjo prestižinio „Didžiojo kirčio“ serijos „Roland Garros“ turnyro kvalifikacijos varžybos.

Antradienį tapo aišku, kad nutrūks rekordinė 40-mečio ispano Feliciano Lopezo (ATP-111) serija. Jis pirmajame kvalifikacijos rate 1:6, 6:7 (4:7) nusileido italui Gian Marco Moroni (ATP-166) ir pirmą kartą nuo 2002 m. sausio praleis „Didžiojo kirčio“ turnyro vienetų varžybų pagrindinį etapą.

F.Lopezas į pagrindinius etapus „Didžiojo kirčio“ turnyruose buvo patekęs 79 kartus iš eilės. Ispanas 20 metų sugebėdavo išvengti rimtesnių traumų ir žaidybinių krizių bei tapo šiuolaikinės eros rekordininku.

Pirmadienį nutrūko ir kita įspūdinga serija. Italas Andreasas Seppi (ATP-137) pirmajame kvalifikacijos rate 3:6, 4:6 pralaimėjo tautiečiui Giulio Zeppieri (ATP-215). Iki tol A.Seppi buvo 66 kartus iš eilės patekęs į „Didžiojo kirčio“ vienetų turnyrų pagrindinius etapus. Tai buvo trečia ilgiausia serija šiuolaikinėje teniso eroje.

Priminsime, kad „Roland Garros“ pagrindiniame etape savo starto laukia Ričardas Berankis (ATP-101). Jo varžovas paaiškės ketvirtadienį po burtų traukimo ceremonijos.

Bendrą „Roland Garros“ prizų fondą sudaro 43,6 mln. eurų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų