„Z“ raidę demonstravęs Rusijos gimnastas diskvalifikuotas metams

2022.05.18 09:02
FIG | Organizatorių nuotr.

FIG | Organizatorių nuotr.

 Dohoje vykusiose gimnastikos varžybose ant apdovanojimų pakilos atsiimti medalio su „Z“ raidės simboliu ant krūtinės atėjęs 20-metis rusas Ivanas Kuliakas sulaukė atpildo – jis oficialiai diskvalifikuotas metams iš visų varžybų.

Šlykštų gestą rusas atliko prie pat ukrainiečio Ilja Kovtuno, kuriam buvo įteiktas aukso medalis.

Be diskvalifikacijos, I.Kuliakas taip pat turės sugrąžinti bronzos medalį ir 500 Šveicarijos frankų, kuriuos laimėjo už trečiąją vietą.

FIG taip pat diskvalifikavo du Rusijos rinktinės trenerius – Vale ntiną Rodionenko ir Igorį Kalabuškiną.

Jau anksčiau buvo pranešta, kad Tarptautinė gimnastikos federacija (FIG) priėmė sprendimą, jog uždraus visiems Rusijos ir Baltarusijos sportininkams, federacijos atstovams ir teisėjams rodytis tarptautinėse FIG varžybose.

Tai reiškia, kad rusai ir baltarusiai praleis visas svarbiausias sportinės gimnastikos, meninės gimnastikos, šuolių ant batuto, sportinės akrobatikos, aerobinės gimnastikos ir parkūro varžybas. Taip pat pranešta, kad buvo atšauktos visos Rusijos ir Baltarusijoje planuotos FIG varžybos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų