E.Vaitkutė ir V.Mikelionis tapo Europos rankų lenkimo čempionais

2022.05.17 23:10
Eglė Vaitkutė (lrlsf.net nuotr.) | Organizatorių nuotr.

Eglė Vaitkutė (lrlsf.net nuotr.) | Organizatorių nuotr.

 Gegužės 7-14 dienomis, Rumunijoje, Bukarešte, vyko Europos rankų lenkimo čempionatas „EuroArm 2022“. Tarp 450 dalyvių, Lietuvos garbę gynė ir lietuvos atstovai – Vydas Mikelionis bei daugkartinė Lietuvos, Europos ir pasaulio čempionė – Eglė Vaitkutė. Lietuviai namo grįžta net su keturiais medaliais – Vydas Mikelionis kaire ranka iškovojo antrą vietą, o dešine ranka – aukso medalį! Eglė Vaitkutė nepaliko šansų varžovėms – abiem rankom iškovoti aukso medaliai!

Pasak Eglės, čempionate pritrūko konkurencijos, nes dėl situacijos Ukrainoje diskvalifikuoti ir čempionate negalėjo dalyvauti Rusijos bei Baltarusijos atletai. Taip pat, dar anksčiau, už WAF įsipareigojimų nevykdyma diskvalifikuota ir čempionate negalėjo dalyvauti Sakartvelo komanda.

Daugumos šalių atletų bei organizatorių nuomone, mažesnį dalyvių skaičių galėjo lemti ir COVID-19 padariniai – po ilgos pertraukos šalių rankų lenkimo federacijos gauna mažesnį finansavimą, dėl to renkasi vykti tik į pasaulio čempionatą, nes pasaulio čempionate iškovotas titulas daug svaresnis. Eglė taip pat pasidžiaugė, jog smagu vėl dalyvauti varžybose be suvaržymų – dėl pandemijos grėsmių sumažėjimo nebeprivalomas kaukių dėvėjimais, būtinas testavimasis ir kt.

Spalio 14-23 dienomis, Turkijoje, Antalijoje vyks pasaulio rankų lenkimo čempionatas, kuriame tikimės gausesnės Lietuvos komandos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų