Europos čempionate geriausiai iš Lietuvos šaulių pasirodė V.Grybė

2022.05.17 22:24
sporting.lt nuotr. | Organizatorių nuotr.

sporting.lt nuotr. | Organizatorių nuotr.

Praėjusią savaitę surengto 55-ojo Europos F.I.T.A.S.C. sportingo čempionu tapo prancūzas Matthieu Delmas, kuriam pavyko pataikyti į 193 tikrai nelengvomis trajektorijomis skriejusius taikinius.

Dėl antros vietos vyko atkakli dvikova tarp daugkartinių pasaulio ir Europos čempionatų prizininkų Charleso Bardou ( Prancūzija ) ir Jeri Tamaso ( Vengrija ). Šią puikią kovą po papildomos šūvių serijos vieno taško persvara laimėjo Prancūzijos atstovas.

Geriausiai tarp lietuvių pasirodė Virgilijus Grybė, numušęs 181 taikinį iš 200 galimų ir užėmęs aukštą 37 vietą tarp daugiau kaip 500 stipriausių šaulių. Pasibaigus Europos čempionatui, susumuota ir galutinė Europos taurės įskaita, kur paaiškėjo, kad Virgilijus 2022 metų Europos taurės varžybose užėmė 5 vietą.

Aukštus rezultatus Prancūzijoje vykusiame čempionate užfiksavo ir kiti Lietuvos atstovai – Jonas Pakalniškis pataikė į 173, Ramūnas Ralys – į 169 taikinius iš 200.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų