FutbolasLT_S01E31: mamų keiksmai, trenerių kumščiai, protestas „Gintrai“ ir rasizmas mėgėjų lygoje (4)

2022.05.17 21:19
FutbolasLT | Stop kadras

FutbolasLT | Stop kadras

Futbolas LT tinklalaidės vedėjo krėslą užėmęs Aurimas Budraitis 31-ą epizodą pradėjo šūkiu – trumpiau apie A lygą ir išsamiau apie futbolą. Mintis buvo gal ir nebloga, tačiau jos realizacija stipriai šlubavo. Pradėję nuo išsamaus savaitės pozityvo Futbolas LT kūrybinės grupės nariai A. Budraitis, Naglis Miknevičius ir Evaldas Gelumbauskas taip giliai pasinėrė į A lygos reikalus, kad išnėrę pastebėjo, jog trumpiau ir vėl nepavyko.

Briedis Gargžduose ir pirmasis „Jonavos“ taškas, „Panevėžio“ dopingas, „Riterių“ pirmojo kėlinio siaubas, „Žalgirio“ stabilumas, „Sūduvos“ ir „Kauno Žalgirio“ metamorfozės, pagerėjusi Šiaulių centrinio stadiono aikštė ir nepagerėjusi „Hegelmann“ komandos progų realizacija – visa tai sulaukė dėmesio ir gan išsamaus aptarimo.

A lygos skyrelis finišavo tradicinėmis 14 turo prognozėmis ir tradiciniu „Pasakyk kad gudrus“ citatų rinkiniu, kurio leitmotyvu tapo „Sūduvos“ stratego pareiškimas: „Aš esu čia tam, kad spręsčiau problemas!“.

Peržvelgę LFF Taurės turnyro trečiojo etapo poras, pasidžiaugę teisingu burtus traukusio Lietuvos vyrų rinktinės vyriausiojo trenerio Valdo Ivanausko pasirinkimu ir aptarę Pirmos lygos reikalus Futbolas LT kūrybinė grupė perėjo prie rimtesnių problemų: skandalingų vaikų ir jaunimo futbolo įvykių bei rasistinio pobūdžio išpuolio mėgėjų futbolo rungtynėse.

FK „Margiris“ ir FM „Vilniaus Vytis“, FM „Nikė“ ir Be1 NFA, „Ukmergės“ ir „Vilties“ dubleriai – tėvų emocijos, trenerių muštynės ir futbolo mėgėjų konfliktai – tokios mišrainės Lietuvos futbole neatsiminė net ir ilgą atmintį turintis A.Budraitis.

Paskutinėje tinklalaidės dalyje pašnekovai aptarė Lietuvos moterų futsal rinktinės pasirodymą atrankos varžybose, paspėliojo, ar šioje rinktinėje žibėjusi Dovilė Dockaitė dar sulauks kvietimo į nacionalinę moterų rinktinę ir pasiūlė už moterų futbolą atsakingiems asmenims susitarti – ar jiems tikrai rūpi moterų futsal rinktinė, ar visgi tai tik veiklos imitacija.

Kaip įprasta finaliniu tinklalaidės akordu tapo tradiciniai atsakymai į žiūrovų klausimus, o atsakymus į juos išgirsite 31-ajame Futbolas LT tinklalaidės epizode.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų