Didžiosios Britanijos valdžią suerzino J.Kloppo pareiškimai po to, kai „Liverpool“ fanai nušvilpė šalies himną (5)

2022.05.17 20:53
„Liverpool“ fanai | „Stop“ kadras

„Liverpool“ fanai | „Stop“ kadras

 Praėjusį savaitgalį „Liverpool“ klubas Anglijos FA taurės finale po baudinių serijos 1 – 0 palaužė Londono „Chelsea“ futbolininkus ir iškovojo jau antrąjį trofėjų šį sezoną.

Šiose rungtynėse netrūko politinių gestų. Visų pirma, klubai išreiškė palaikymą Ukrainai. „Chelsea“ ir „Liverpool“ žaidėjai sustojo už Ukrainos spalvų vėliavos, prašančios taikos. Tuo tarpu sirgaliams buvo siūloma įsigyti ukrainietiško alaus ir taip paremti šios šalies ekonomiką.

Jei anglai sutarė dėl palaikymo Ukrainai, tai savo šalies himną nusprendė pasitikti švilpimu. Tuo pačiu buvo nušvilptas ir princas Williamas, kai pranešėjai pristatė jį susirinkusiems sirgaliams.

Tokį fanų elgesį pasmerkė Borisas Johnsonas ir kiti britų valdžios atstovai, tačiau „Liverpool“ strategas Jurgenas Kloppas nusprendė sirgalių nekritikuoti.

„Aišku, kad man kyla visokiausių minčių, bet tokiais atvejais reikėtų savęs paklausti, kodėl nutinka tokie dalykai? Žinau, kad jie nešvilptų, jei tam nebūtų priežasties. Aš Liverpulyje negyvenu taip ilgai, kad suprasčiau visas istorine subtilybes. Jūs turbūt man galite geriau paaiškinti, kodėl sirgaliai švilpė. Aš žinau, kad tarp mūsų fanų yra daugybė protingų ir ištikimų žmonių, kurie su klubu būna tiek sunkiais, tiek laimingais momentais. Kaip jau sakiau, jie nešvilptų, jei tam nebūtų priežasties. Žinoma, aš tuo nesimėgavau, bet manau, kad tam yra priežastis“, - pasakojo J.Kloppas.

Vokiečio pasisakymams nepritarė B.Johnsono atstovas spaudai: „Ne, tokio elgesio pateisinti negalima. Tai buvo gėdinga. Tokios rungtynės kaip FA taurės finalas kaip tik turėtų suburti žmones ir juos vienyti“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų