C.McGregoras išbandė prabangų „Ferrari“ ir parodė B.Lee įkvėptą judesį – H.Cejudo nebuvo sužavėtas (2)

2022.05.17 14:38
Conoras McGregoras | „Stop“ kadras

Conoras McGregoras | „Stop“ kadras

 Kovinio sporto žvaigždė airis Conoras McGregoras toliau pluša treniruotėse ir ruošiasi galimam sugrįžimui į MMA narvą šio rudens pradžioje.

Po kojos lūžio atsigaunantis airis toliau gerina įgūdžius stovėsenoje. Šį sykį C.McGregoras pademonstravo naują Bruce‘o Lee įkvėptą judesį. Airis pademonstravo, kaip „užtaiso“ dešinę ranką ir tuomet ja atakuoja. C.McGregoras savo naująjį judesį pavadino „McGregoru lanku su strėlėmis“.

Kaip jau tampa įprasta, airio veiksmai treniruotėse nežavi buvusio dvigubo UFC čempiono Henry Cejudo. Šį kartą amerikietis priminė C.McGregorui, kad jam reikėtų išmokti, kaip užklupti varžovą nepasiruošusį, mat dabartinė airio smūgiavimo technika pernelyg atvira ir lengvai nuspėjama.

C.McGregoras šiomis dienomis nepamiršta ir progų pasimėgauti turtingu gyvenimu. Airis neseniai į gatves išriedėjo su prabangiu „Ferrari F8 Tributo“ automobiliu ir kaustė praeivių žvilgsnius. Teigiama, kad šis automobilis kainuoja apie 280 tūkst. JAV dolerių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų