D.Poirier apie (ne)norimą kovą su C.Covingtonu: „Jis žino, kas nutiko sporto salėje“ tikisi, kad UFC sukontroliuos N.Diazą (3)

2022.05.17 09:14
Dustinas Poirier | „Stop“ kadras

Dustinas Poirier | „Stop“ kadras

 Nors buvęs pretendentas į UFC lengvo svorio kategorijos titulą Dustinas Poirier vis dar nenori kovoti su aštrialiežuviu Colby Covingtonu, tačiau yra pasirengęs tai daryti, jeigu tik to reikės.

Kovo mėnesį C.Covingtonas nugalėjo savo buvusį kambarioką Jorge Masvidalį, o po pergalės paragino su juo kovoti D.Poirier, taip pat buvusį komandos draugą, su kuriuo jis susipyko net įtraukdamas D.Poirier šeimą.

D.Poirier nekreipė dėmesio į C.Covingtono kvietimą, tačiau pastarąją savaitę viskas pasikeitė.

Penktadienį D.Poirier socialiniuose tinkluose sakė, kad nori kautis liepos 30-ą dieną. Tada jis pažymėjo C.Covingtoną ir teigė, kad tą dieną gali kovoti su juo. Kalbėdamas „The MMA Hour“ laidoje, D.Poirier paaiškino, kodėl viskas pasikeitė.

„Nėra taip, kad kažko nekęsčiau, tačiau jeigu yra linija prie pat neapykantos, tai Colby stovi čia pat“, – sakė D.Poirier. „Man labai nepatinka tas vyrukas ir aš sakiau, jog nenoriu, kad jis uždirbtų dolerius kovodamas prieš mane, tačiau praėjusią savaitę jie man jį pasiūlė. Yra taip, kad arba laukti metų pabaigos ir kovoti dėl pirmojo pretendento į titulą vietos, arba kovoti liepos mėnesį su tuo vardu, kokį jie man davė. Pasakiau, kad „velniop tai“.

Nėra taip, kad aš jį iškviečiu į kovą. Nepalieku savo kelio, nenoriu su juo kovoti. Nenoriu, kad jis iš manęs ką nors gautų, tačiau jeigu jie nieko kito neduoda man iki šių metų galo ir siūlo tik jį, turiu daryti tai, ką turiu daryti. Kovojau gruodį, nenoriu sėdėti laukimo rėžime 10-11 mėnesių. Aš sveikas ir noriu kovoti.

Kažkiek pykstu ant savęs, nes sakau, kad padarysiu tai. Tai nėra taip, jog jaudinčiausi dėl to vyruko įgūdžių ar panašiai, tiesiog nenoriu, kad tas sumaustas vyrukas sulauktų dėmesio tik todėl, kad aš su juo sutikau kovoti. Nenoriu, kad jis uždirbtų iš to pinigų. Bet tada tau jie paskambina, tu būni išgėręs stiklą viskio, o tada tu sutinki kovoti. Velniop tai.

Bet vėl gi, jeigu tai įvyks, tai nebus kova, kurioje aš patirsiu žalą nuo šio sumauto vyruko“.

Paskutinė D.Poirier kova vyko „UFC 269“ turnyre, kai jis pralaimėjo dabartiniam UFC lengvo svorio kategorijos čempionui Charlesui Oliveirai. Nuo tada D.Poirier nusitaikė į kovą su Nate‘u Diazu, tačiau dėl pastarojo komplikuotų santykių su UFC, tai suorganizuoti yra pernelyg sunku.

Kova su C.Covingtonu nėra D.Poirier pirmasis pasirinkimas, bet tai yra galimybė įsitvirtinti aukštesnės nei lengvo svorio kategorija viršūnėje. Tai taip pat yra kova prieš varžovą, kurio jis nemėgsta ir gana gerai žino kaip kovotoją.

„Jis yra viskas, ko aš nemėgstu mišriuose kovos menuose“, – sakė D.Poirier. „Jis yra animacinių filmų personažas. Jis viską daro dėl papildomo paspaudimo, peržiūros ir neturi nieko savito. Jis gali imtyniauti, yra kietas. Su juo praleidau kelerius metus. Žinau jį nuo pat 2012 m., bet jis yra netikras.

Colby žino, kas atsitiko sporto salėje. Nebūsiu tas, kuris papasakos apie tai, bet jis tai žino ir aš tai žinau. Jis žino, kad mane parvertė ir pirmavo kelis raundus, bet taip pat jis žino, kas jam nutiko. Yra, kaip yra. Nenoriu, kad mano šeima tai išgyventų, bet taip pat noriu kovoti. Duokite man kovą“.

C.Covingtonas dabar yra įsivėlęs ir į teisinę kovą su J.Masvidaliu, kuomet šis netikėtai užpuolė jį restorane bei sužalojo.

D.Poirier vis dar tikisi, kad UFC ir N.Diazas pasieks susitarimą ir organizacija leistų įvykti kovai, kurios abu kovotojai nori.

„Pažiūrėsime, kaip viskas klostysis. Tikimės, kad UFC paskambins ir pasakys: mes kontroliuojame Nate‘ą, padarykite tai. Tikimės, kad taip atsitiks ir tada galėsime surengti tikrų kovotojų kovą“, – sakė N.Diazas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų