E.Svitolina ilgam stabdo karjerą: laukia šeimos pagausėjimo

2022.05.16 22:32
Elina Svitolina ir Gaelis Monfilsas | Instagram.com nuotr

Elina Svitolina ir Gaelis Monfilsas | Instagram.com nuotr

 Geriausia Ukrainos tenisininkė Elina Svitolina (WTA-32) ilgam stabdo žaidėjos karjerą. Tiesa, šį kartą sprendimas priimtas ne dėl karo jos gimtinėje, o dėl kur kas malonesnių rūpesčių.

E.Svitolina dar kovo mėnesį pranešė kad dėl Rusijos pradėto karo Ukrainoje stabdo karjerą. Tikėtasi, kad ukrainietė atsigaus iki prestižinio „Roland Garros“ turnyro, tačiau neseniai sportininkė patvirtino, kad praleis vieną svarbiausių metų startų dėl patiriamos psichologinės įtampos.

Tuo tarpu sekmadienį E.Svitolina savo gerbėjus nustebino nauja žinia. Ukrainietė pranešė, kad su vyru Gaeliu Monfilsu laukia šeimos pagausėjimo.

„Pilna širdimi meilės ir džiaugsmo galiu pranešti, kad mes laukiame mergaitės gimimo spalio mėnesį“, - rašė E.Svitolina.

Anksčiau buvo planuota, kad E.Svitolina vyks į „Roland Garros“ turnyrą palaikyti savo vyrą, tačiau pirmadienį G.Monfilsas pranešė, kad prestižiniame turnyre nebus ir jo. G.Monfilsas nusprendė išsigydyti nedidelę kulno traumą, todėl praleis bent artimiausius 2 turnyrus.

E.Svitolina ir G.Monfilsas draugauti pradėjo 2019 m. Praėjus dvejiems metams pora paskelbė apie išsiskyrimą, bet vos po kiek daugiau nei mėnesio suprato, kad negali būti atskirai ir vėl pradėjo susitikinėti. 2021 m. balandžio viduryje pora susižadėjo, o pernai liepą atšoko vestuves.

E.Svitolina 2017 m. WTA vienetų reitinge buvo pakilusi iki 3-ios vietos. 2019 m. ji žaidė tiek Vimbldono, tiek „US Open“ pusfinaliuose. Per karjerą ukrainietė 19 kartų žaidė WTA vienetų turnyrų finaluose ir laimėjo net 16 iš jų. Didžiausią pergalę ji pasiekė 2018 m., kai triumfavo baigiamajame sezono turnyre „WTA Finals“. 2019 m. tame turnyre ji nukeliavo iki finalo.

G.Monfilsas 2016 m. ATP vienetų reitinge rikiavosi 6-as. 2008 m. jis žaidė „Roland Garros“ pusfinalyje, o 2016 m. pusfinalį pasiekė ir „US Open“ turnyre. Jam, skirtingai nei buvusiai merginai, finaluose sekėsi kur kas prasčiau. G.Monfilsas per karjerą 33-ą kartą žaidė ATP vienetų turnyrų finaluose, bet laimėjo tik 11 iš jų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų