-
08-03, 22:00
-
-

Ispanijoje – „Real“ nesugebėjo įveikti „Cadiz“, „Barcelona“ ir „Getafe“ rungtynės baigėsi be įvarčių, „Atletico“ ir „Sevilla“ išsiskyrė taikiai VIDEO (1)

2022.05.15 22:34

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp Madrido „Real“ ir „Cadiz“ baigėsi lygiosiomis 1 – 1.

Mariano Diazas 5-ąją minutę tiksliai uždarė Rodrygo perdavimą ir išvedė „Real“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Rubenas Sobrino 37-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Alvaro Negredo 61-ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas išliko nepakitęs.

Rubenas Sobrino 83-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

Tuo tarpu kitas susitikimas tarp „Barcelona“ ir „Getafe“ komandų baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0 – 0.

Enesas Unalis 6-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas.

Gavi 30-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Pierre‘as-Emerickas Aubameyangas 43-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų.

Luukas de Jongas 82-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs.

Tuo tarpu rungtynės tarp Madrido „Atletico“ ir „Sevilla“ komandų baigėsi lygiosiomis 1 – 1.

Reinildo Mandava 9-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Jose Maria Gimenezas 30-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Atletico“ ekipą į priekį 1:0.

Luisas Suarezas 53-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Youssefas En Nesyri 86-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Ket 08-15 Athletic Bilbao 20 : 00 Getafe
Ket 08-15 Real Betis 22 : 30 Girona
Pen 08-16 Celta Vigo 20 : 00 Alaves
Pen 08-16 Las Palmas 22 : 30 Sevilla