Į Rusiją pabėgusi biatlonininkė išmesta iš Ukrainos rinktinės

2022.05.14 16:41
Jekaterina Bech | Organizatorių nuotr.

Jekaterina Bech | Organizatorių nuotr.

 Ukrainos biatlono rinktinei atstovavusi Jekaterina Bech prasidėjus karui nusprendė pabėgti į Rusiją, kurioje ir gimė.

Neseniai pranešta, kad J.Bech prarado vietą Ukrainos biatlono rinktinėje. Oficiali to priežastis – prasti rezultatai, dėl kurių ji neatitiko iškeltų kriterijų. Kartu su ja iš rinktinės buvo išmestos dar trys natūralizuotos rusės – Olga Abramova, Oksana Moskalenko ir Darja Sidorova.

Anot „sport.ua“, Rusijoje J.Bech buvo suteiktas pabėgėlės statusas. Dabar ji renka reikiamus dokumentus, kad jai vėl būtų suteikta Rusijos pilietybė. Ši sportininkė 2018 m. priėmė Ukrainos pilietybę.

23-ejų sportininkė šiame sezone dažniausiai startuodavo antroje pagal pajėgumą biatlono varžybų serijoje – IBU taurėje. Geriausiai ji pasirodė mišrioje estafetėje, kur viename iš etapų Ukrainos rinktinė buvo 5-a.

J.Bech prieš keletą metų buvo viena talentingiausių pasaulio biatlonininkių. 2019 m. ji pasaulio jaunimo čempionate iškovojo du aukso medalius sprinto ir persekiojimo lenktynėse, bet nuo tada jos rezultatai tik prastėjo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
DVIKOVOS