J.Blachowiczius pripažino, kad labiausiai norėtų susikauti su V.Putinu: „Parodyčiau jam jo vietą“ (5)

2022.05.14 15:54
Janas Blachowiczius ir Aleksandras Rakičius | „Stop“ kadras

Janas Blachowiczius ir Aleksandras Rakičius | „Stop“ kadras

 Ankstyvą šio sekmadienio rytą Lietuvos laiku įvyks UFC turnyras, kurio pagrindinėje kovoje buvęs pussunkio svorio kategorijos pasaulio čempionas lenkas Janas Blachowiczius (28-9) susitiks su Aleksandru Rakičiumi (14-2).

Lenkas šiuo metu yra pirmas pussunkio svorio kategorijos reitinge, o serbas – trečias. Realu, kad šios kovos laimėtojas vėliau gaus progą dalyvauti titulinėje kovoje su čempiono Gloverio Teixeiros ir Jiri Prochazkos akistatos laimėtoju.

J.Blachowiczius yra vienas iš tų UFC kovotojų, kurie labiausiai reiškia palaikymą Ukrainai. Bendraudamas su žurnalistais jis pareiškė, kad jei galėtų išsirinkti vieną žmogų, su kuriuo norėtų susikauti, tai būtų Vladimiras Putinas.

„Vieną žmogų? Tai būtų Putinas. Parodyčiau jam tai, ką visas pasaulis nori jam parodyti. Parodyčiau jam jo vietą“, - sakė J.Blachowiczius.

Kovotojas pažymėjo ateityje svarstantis į savo namus priimti Ukrainos pabėgėlius.

„Lenkijoje visi yra su Ukraina. Daugybė ukrainiečių pabėgo į mūsų šalį. Mes stengiamės jiems padėti, suteikiame būstus. Kiekvieną rytą prabudę einame tikrinti internetą ir ieškoti naujienų apie tai, kas vyksta karo fronte. Ukrainiečiai yra šaunuoliai, jie puikiai kaunasi. Niekas nesitikėjo, kad jie taip kietai ginsis. Rusai ten žudo moteris ir vaikus. Tai ne kariai, tai žudikai. Tikiuosi, kad šita beprotybė baigsis. Mano pusbrolis jau priėmė nėščią pabėgėlę iš Ukrainos. Dabar jie gyvena kartu. Aš pats dar nieko nepriėmiau. Planuoju greitai kraustytis į didesnius namus. Galbūt tada ką nors priimsiu“, - pridėjo lenkas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
DVIKOVOS