P.Barry įsiutino S.Stricklando žinutės: „Kažkas parašė, kad aš Rose sutikau, kai jai buvo 14-a, ir dabar visi tuo tiki“ (1)

2022.05.14 12:21
Rose Namajunas ir Patas Barry | „Stop“ kadras

Rose Namajunas ir Patas Barry | „Stop“ kadras

 Balandžio pabaigoje kontroversiškas UFC kovotojas Seanas Stricklandas skandalingai pasisakė apie tas kovotojas, kurios užmezgė romanus su savo treneriais.

Anot S.Stricklando, tokios kovotojos galėjo tapti „seksualinių plėšrūnų“ aukomis, nes treniruotis pradėjo paauglystėje, bet, nepaisant didelio amžiaus skirtumo, vėliau pradėjo susitikinėti su treneriais. S.Stricklandas prisiminė, kad Rose Namajunas, būdama 14-os, sutiko tuomet 27-erių Patą Barry, kuris vėliau tapo jos širdies draugu. Anot jo, ta pati situacija yra ir su Aspen Ladd bei Jimu Westu, kuris išgarsėjo po to, kai narve aprėkė savo auklėtinę ir, tuo pačiu, širdies draugę. Jis dar pradėjo lyginti P.Barry ir J.Westą su Harvey Weinsteinu bei Michaelu Jacksonu.

P.Barry, bendraudamas su Arieliu Helwani „The MMA Hour“ laidoje, pažymėjo, kad tokie S.Stricklando komentarai galėjo paveikti R.Namajunas prieš kovą su Carla Esparza.

„Tų Stricklando nesąmonių pilnas visas internetas. Rose kažkada seniai duotame interviu pasakė, kad būdama 14-os prisijungė prie „Rufussport“ ir tada keliems metams paliko klubą. Ji pasakė, kad po tų kelių metų sugrįžo į „Rufussport“ ir tada sutiko mane. Vyrukas, patalpinęs interviu, parašė, kad Rose prisijungė prie „Rufussport“ būdama 14-os ir ten sutiko mane. Jis praleido keletą svarbių žodžių Rose pasakojime, tačiau visi ėmė tikėti tuo straipsniu. Dėl tokių dalykų Rose ir buvo sunku tramdyti emocijas prieš kovą su Carla“, - sakė P.Barry.

Visgi, S.Stricklando tokie P.Barry pasisakymai neįtikino.

„99 proc. mano pasisakymų būna klaidingi, bet tai nėra vienas iš tų atvejų. Rose ir Aspen, pamėkite šį įrašą, jei jums reikia pagalbos. Pasielgsiu su Patu ir Jimu taip, kaip jie elgiasi su nepilnametėmis. Man nereikės jų sutikimo ir viskas vyks ne už uždarų durų“, - rėžė S.Stricklandas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
DVIKOVOS