T.Werneris atskleidė, kaip R.Abramovičiui skirtos sankcijos paveikė „Chelsea“ klubą

2022.05.14 11:23
Timo Werneris  | Scanpix nuotr.

Timo Werneris | Scanpix nuotr.

Timo Werneris atskleidė, jog „Chelsea“ komandos žaidėjai buvo priversti taupyti pinigus po to, kai Didžiosios Britanijos vyriausybė skyrė sankcijas klubo savininkui Romanui Abramovičiui.

„Pavyzdžiui, mūsų lagaminai ir daiktai turėjo būti išnešti iš kambarių iki 11 val. ryto, kai turėjome rungtynes UEFA Čempionų lygoje. Tuo tarpu anksčiau mūsų lagaminai galėjo likti kambaryje tol, kol jame apsistojame. Tai buvo smulkmenos, kurios buvo šiek tiek juokingos, tačiau mums jaudintis nereikėjo. 

Jautėme, jog nebegalime atvykti į rungtynes dviem autobusais, turėjome būti šiek tiek arčiau vieni kitų. Kai kuriais momentais turėjome taupyti pinigus, ši situacija skiriasi nuo tų prie kurių buvome įpratę viešbutyje ar kažkur kitur.

Žinoma, daug naujienų išgirdome iš spaudos, žiniasklaidos – kas vyksta, kas yra naujasis savininkas, kas bus, jei nerasime naujo savininko. Manau, kad klubas gerai pasielgė išlaikydamas visa tai kaip įmanoma toliau nuo mūsų“,- kalbėjo futbolininkas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų