UFC savininkai ragina nelyginti kovotojų uždarbio su NFL ar NBA žaidėjais: „Lyginkite mus su ATP ar „Formule 1“ (1)

2022.05.13 18:58
UFC | Instagram.com nuotr

UFC | Instagram.com nuotr

 UFC pastaruoju metu sulaukia nemažai kritikos dėl to, kad neva moka savo kovotojams per mažas algas. Pasigirdo raginimai UFC pasekti NFL ir NBA pavyzdžiu bei skirti kovotojams didesnę dalį uždirbamų pajamų.

Visgi, UFC valdančios „Endeavor“ grupės finansų vadovas Jasonas Lublinas pažymėjo, kad jų nereikėtų lyginti su NBA ir NFL.

„Daug kas mus lygina su NBA ir NFL, tačiau nemanau, kad tai teisinga, nes tai – komandinių sporto šakų lygos. Būtų sąžiningiau mus lyginti su kitomis individualaus sporto lygomis, kaip ATP, „Formulė 1“, NASCAR ir PGA. Jei jūs pažiūrėtumėte, kokią dalį pajamų tos lygos skiria savo sportininkams, tai pamatytumėte, kad didelio skirtumo tarp jų ir mūsų nėra.

Noriu pažymėti, kad nuo 2005 m. kovotojų uždarbis augo sparčiau nei kompanijos pajamos, o į šią sumą dar neįskaičiuojamos pajamos iš rėmėjų ir kiti būdai, kaip mūsų kovotojai uždirba pinigus“, - aiškino J.Lublinas.

Tiesa, J.Lublinas veikiausiai nepasidomėjo, kokią dalį pajamų PGA turnyruose susižeria golfo žaidėjai. 2021 m. skelbta, kad jiems atiteko 55 proc. visų PGA uždirbamų pajamų. Kažką panašaus siūlo ir NBA bei NFL. ATP organizacijoje šis skaičius kuklesnis ir siekia apie 20-30 proc.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų