Į aikštę išbėgusi pusnuogė regbio sirgalė išgirdo teismo nuosprendį ir prarado vaikiną (3)

2022.05.13 16:32
Javon Johanson | Instagram.com nuotr

Javon Johanson | Instagram.com nuotr

 Nacionalinės regbio lygos (NRL) tarp dviejų Australijos klubų – „Titans“ ir „Eels“ – trumpam sustabdė pusnuogė regbio sirgalė.

Sporto gerbėja Javon Johanson aikštėje spėjo palakstyti keliolika sekundžių. Tuomet ją brutaliai pargriovė vienas iš apsauginių darbuotojų, įrodęs, kad jam regbio žaidimas – ne svetimas.

J.Johanson dėl savo elgesio teko pasirodyti teisme. Mergina pripažino, jog be leidimo išbėgo į aikštę ir neslėpė, jog nusikalto.

„Gavau tai, ko nusipelniau“, - apie apsauginio veiksmą teisme kalbėjo J.Johanson.

Tiesa, merginos advokatai pažymėjo, kad J.Johanson po savo pasirodymo sulaukė daugybės pašaipų internetinėje erdvėje. Taip pat ji patyrė dešiniojo peties ir rankos piršto traumas, todėl buvo prašoma teismo skirti švelnesnę bausmę.

Negana to, po šio merginos pasirodymo ji prarado vaikiną, kuris paliko J.Johanson, nes pajautė gėdą dėl jos elgesio.

Teismas galiausiai merginos pagailėjo. Ji netgi išvengė įrašo apie teistumą bei baudos. Merginai tik liepta 3 mėnesius gerai elgtis.

J.Johanson aiškino, kad visą gyvenimą svajojo išbėgti į aikštę regbio rungtynėse. Ji dėl savo elgesio atsiprašė abiejų klubų, visos NRL lygos ir apsaugos darbuotojų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų