Švedų ir norvegų eksperimentas: trys FIFA patvirtinti viešbučiai Katare atsisakė priimti homoseksualius lankytojus (6)

2022.05.13 15:59
Gianni Infantino | Scanpix nuotr.

Gianni Infantino | Scanpix nuotr.

 LGBTQ+ bendruomenė neslėpė susirūpinimo, kai FIFA nusprendė paskirti pasaulio futbolo čempionato organizavimo teises Katarui. Nerimauta, kad ne visas žmogaus teises užtikrinanti valstybė gali būti nesaugi homoseksualiems futbolo gerbėjams.

Neseniai pranešta, kad Kataro stadionuose sirgaliams buvo rekomenduota nedemonstruoti vaivorykštės vėliavų dėl jų pačių saugumo. Tuo tarpu švedų ir norvegų žurnalistai nusprendė atlikti savotišką tyrimą, kad išsiaiškintų Kataro viešbučių požiūrį į homoseksualius sirgalius.

Švedijos ir Norvegijos žurnalistai apsimetė naujavedžiais homoseksualais ir ėmė skambinėti į FIFA patvirtintus Kataro viešbučius, kurie priiminės 2022 m. pasaulio futbolo čempionato sirgalius. Pranešama, kad trys viešbučiai žurnalistams ištarė ne vien dėl jų pavaizduotos seksualinės orientacijos, o dar 20 viešbučių išreiškė susirūpinimą dėl to, kad homoseksualų saugumui Katare gali kilti grėsmė.

Kai kurių viešbučių atstovai pareiškė, kad homoseksualams Katare reikėtų pakeisti savo įprastą elgesį ir viešai nedemonstruoti seksualinės orientacijos, taip pat nesirengti drabužiais, kurie galėtų išduoti netradicinę seksualinę orientaciją.

FIFA prezidentas Gianni Infantino praėjusį lapkritį aiškino, kad Katare yra laukiami visi futbolo fanai, nepriklausomai nuo jų seksualinės orientacijos.

„Katare yra laukiami visi. Jeigu mes tik sėdėsime savo namuose ir kažką kritikuosime, tai nuo to situacija nepasikeis. Situacija po truputį gerėja ir toliau gerės“, - aiškino G.Infantino.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
DVIKOVOS