Sankcijos netrukdo „Chelsea“ ieškoti naujų rėmėjų: susitarta dėl finansiškai naudingos sutarties

2022.05.13 15:30
Londono „Chelsea“ | Scanpix nuotr.

Londono „Chelsea“ | Scanpix nuotr.

 Naujųjų savininkų vis dar laukiantis Londono „Chelsea“ klubas dėl jam taikomų sankcijų yra priverstas gerokai apriboti savo veiklą, bet tikisi, kad nuo kito sezono viskas grįš į savo vėžes.

Panašu, kad tuo tiki ir verslas. „Sky“ praneša, kad „Chelsea“ suderino rėmimo sutarties detales su „WhaleFin“ kriptovaliutų firma. Teigiama, kad per sezoną „WhaleFin“ sumokės 20 mln. svarų sterlingų (23,5 mln. eurų), kad jų logotipas būtų matomas ant „Chelsea“ marškinėlių rankovių. Šiame sezone toje vietoje puikuojasi „Hyundai“ logotipas.

Teigiama, kad „Chelsea“ ir „WhaleFin“ dėl sutarties iš esmės susitarė dar sausio mėnesį, kai niekas negalėjo nuspėti, kokio masto karą Rusija pradės Ukrainoje ir kokios sankcijos bus pritaikytos rusų oligarchui Romanui Abramovičiui.

„WhaleFin“ taip pat planuoja pradėti bendradarbiavimą su Madrido „Atletico“ ekipa. Už logotipą ant marškinėlių „WhaleFin“ žada pakloti po 40 mln. eurų per sezoną. Sutarties trukmė sieks penkerius metus, tad bendra vertė bus 200 mln. eurų. Šiuo metu ant „Atletico“ marškinėlių matomas „Plus500“ logotipas. Iš šios firmos „Atletico“ per sezoną gauna „tik“ po 17 mln. eurų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų