Naujas smūgis rusams: „Nike“ neberems „Spartak“ futbolo klubo

2022.05.13 15:21
„Nike“ | Scanpix nuotr.

„Nike“ | Scanpix nuotr.

 Ketvirtadienį pranešta, kad „Nike“ nutraukė net 17 metų trukusį bendradarbiavimą su Maskvos „Spartak“ futbolo klubu.

„Nike“ informavo „Spartak“ atstovus apie nutraukiamą bendradarbiavimo sutartį. Jie tokį sprendimą aiškino UEFA pritaikytomis sankcijomis, dėl kurių mūsų klubas kitame sezone negalės žaisti Europos turnyruose. „Spartak“ komercijos departamento nariai dabar ieško naujo aprangos gamintojo“, - skelbiama „Spartak“ klubo pranešime.

Šiame sezone „Nike“ klubo aprangas dėvėjo ir Sankt Peterburgo „Zenit“ bei „Ural“ klubai. „Zenit“ jau pareiškė, kad toliau žais su „Nike“ aprangomis, tik dabar bus priversti patys jas pirkti – „Nike“ aprangų pagal ankstesnę rėmimo sutartį nebetieks. Prieš tai „Zenit“ tikėjosi pakeisti aprangos tiekėjus ir susitarti su „Adidas“, bet šie dėl Rusijos pradėto karo sustabdė veiklą šioje šalyje.

Apskritai, šiame sezone Rusijos „Premier“ lygos klubai vilkėjo tik JAV ir Vakarų Europos gamintojų aprangas. Daugiausiai – net 6 komandos – bendradarbiavo su vokiečių „Puma“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų