O.Povorozniukas papasakojo, kaip atėmė rusų tanką, A.Fedeckis okupantus išvadino „p*******“

2022.05.13 12:56
Oleksandras Povorozniukas | Organizatorių nuotr.

Oleksandras Povorozniukas | Organizatorių nuotr.

 Ukrainos „Premier“ lygos futbolo klubui – Petrovės „Inhulets“ – vadovaujantis Oleksandras Povorozniukas pareiškė, kad jam su bičiuliais pavyko atimti iš okupantų tanką.

„Ar mačiau okupantus? Kaip jų galima nematyti... Mačiau tą okupantą, iš kurio atėmiau tanką. Jie pavogė kiaulę iš močiutės ir senelio, sėdėjo sau ir valgė šašlykus. Tada mes prie jų priėjome, aš užtaisiau kalašnikovą ir pasakiau: „labas vakaras, mes iš Ukrainos“. Jie tada paspringo ta mėsa. Tik aš nenorėjau padaryti nuodėmės ir nieko nenušoviau. Galbūt nieko nenušoviau“, - mįslingai „sport.ua“ portalui pasisakė O.Povorozniukas.

Tuo tarpu buvęs Ukrainos rinktinės futbolininkas Artemas Fedeckis, kuris 2009 m. su Donecko „Šachtar“ iškovojo UEFA taurę, okupantams paskyrė necenzūrinį žodį.

„Kartais šalį gali suvienyti sporto laimėjimai, bet šį kartą mus suvienijo katastrofa. Sumauti „p******“ okupantai atėjo čia nekviesti ir ėmė griauti Ukrainos žmonių gyvenimus. Jie iš mūsų vaikų atėmė vaikystę, atėmė normalų gyvenimą iš motinų, tėvų, tačiau, tuo pačiu, jie suvienijo ukrainiečius kaip niekada anksčiau. Dabar visas pasaulis kalba apie Ukrainą. Visi ukrainiečiai šiuo metu yra herojai, didžiuojuosi jais visais. Visos ukrainiečių tautos laukia svarbiausias mačas gyvenime ir mes jį garantuotai laimėsime“, - sakė A.Fedeckis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų