A.Paražinskaitė su partnere – teniso turnyro JAV pusfinalyje

2022.05.13 12:16
Akvilė Paražinskaitė | Sauliaus Čirbos nuotr.

Sarasotoje (JAV) vykstančiame ITF serijos moterų teniso turnyre antroji Lietuvos raketė Akvilė Paražinskaitė (WTA-510) tęsia savo pasirodymą dvejetų varžybose.

Ketvirtadienį ketvirtfinalyje lietuvė su kine YeXin Ma per 1 valandą 25 minutes 6:1, 7:6 (7:5) įveikė korto šeimininkes – Victorią Emmą ir Adrianą Reami. Lietuvė su kine realizavo 6 iš 8 turėtų „break pointų“ (varžovės – 3 iš 7), o antraisiais padavimais laimėjo 50 proc. įžaistų kamuoliukų (varžovės – 33 proc.).

Antrajame sete A.Paražinskaitė ir Y.Ma turėjo nemažai problemų (0:2, 4:5), bet sugebėjo atsitiesti – dešimtajame geime laimėjo varžovių padavimų seriją ir išlygino rezultatą. Pratęsime lietuvė su kine atsiliko tik vieną kartą (3:4). Į tai jos atsakė spurtu 3:0 ir netrukus įtvirtino pergalę.

A.Paražinskaitė su Y.Ma pelnė 359 JAV dolerius bei po 18 WTA dvejetų reitingo taškų. Pusfinalyje jos mėgins įveikti amerikietes – Tatum Evans ir Marą Schmidt.

Antradienį vienetų starte lietuvė 2:6, 3:6 neatsilaikė prieš 8-ąją turnyro raketę amerikietę Elizabeth Halbauer (WTA-500). Už dalyvavimą vienetų varžybose lietuvei atiteko 244 JAV doleriai.

ITF serijos moterų teniso turnyro Sarasotoje prizų fondą sudaro 25 tūkst. JAV dolerių.