V.Andriuškevičius žengia naują žingsnį trenerio karjeroje (2)

2022.05.13 08:32
Vytautas Andriuškevičius  | Organizatorių nuotr.

Vytautas Andriuškevičius | Organizatorių nuotr.

Futbolininko karjerą jau prieš metus baigęs Vytautas Andriuškevičius paskutiniu metu darbavosi Portlande, kur treniravo vaikus.

Tačiau savo trenerio karjeroje lietuvis žengia naują žingsnį. 31-erių metų buvęs futbolininkas buvo paskirtas Portlando „Thorns“ moterų komandos trenerio asistentu.

„Esu dėkingas už suteiktą progą dirbti su geriausiais treneriais, žmonėmis ir žaidėjomis. Čia galėsiu toliau mokytis ir atiduoti save komandos labui. Perėjimas iš žaidėjo į trenerio rolę buvo kupinas iššūkiu, bet malonus. Man tai leido pamatyti dalykus iš naujų perspektyvų, todėl džiaugiuosi, kad visas savo patirtis galėsiu suteikti „Thorns“ ekipai“, – sakė V.Andriuškevičius.

Priminsime, kad V.Andriuškevičiaus savo profesionalios karjeros metu žaidė Lietuvoje, Lenkijoje, Švedijoje, Nyderlanduose, Kazachstane ir JAV. Būtent Amerikoje krašto gynėjas nuo 2016 iki 2018 metų gynė Portlando „Timbers“ komandos garbę ir per tą laiką užmezgė gerus ryšius su vietos bendruomene, todėl baigęs futbolininko karjerą sugrįžo į Portlandą ir čia pradėjo žengti pirmuosius žingsnius savo trenerio karjeros keliu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų