„Real“ atseikėjo varžovams vietiniame čempionate 6 įvarčius VIDEO

2022.05.13 00:20

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 6 – 0 nušlavė „Levante“ futbolininkus.

Ferlandas Mendy 13-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Real“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Karimas Benzema 19-ąją minutę smūgiu galva nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Rodrygo 34-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir dar labiau padidino „Karališkojo“ klubo pranašumą 3:0.

Viniciusas Junioras 45-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir šių rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 4:0. Pastarasis antrajame kėlinyje pridėjo dar du įvarčius ir dar labiau padidino pranašumą 6:0.

Luka Jovičius 86-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Ket 02-02 Real Madrid 22 : 00 Valencia
Pen 02-03 Athletic Bilbao 22 : 00 Cadiz