-

„Bucks“ laimėjo paskutinės minutės dramą Bostone

2022.05.12 07:43
Antetokounmpo | Scanpix nuotr.

Pergalę NBA iškovojo Milvokio „Bucks“ komanda. Mike'o Budenholzero auklėtiniai svečiuose 110:107 (28:26, 19:28, 30:32, 33:21) palaužė Bostono „Celtics“ ekipą.

„Bucks“ komanda Rytų pusfinalio serijoje išsiveržė į priekį 3 - 2, kitos rungtynės vyks Milvokyje.

Giannis Antetokounmpo nugalėtojams per 40 minučių surinko 40 taškų (14/22 dvit., 2/5 trit., 6/10 baud.), sugriebė 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, bet padarė 7 klaidas, prasižengė 4 kartus.

Pralaimėjusiems Jaysona Tatumas surinko 34 taškus, Jaylenas Brownas pelnė 26.

G.Antetokounmpo likus 100 sekundžių tritaškiu mažino skirtumą iki trijų taškų, o beveik po minutės Jrue Holiday metimu iš toli lygino rezultatą ties 105 taškų.

Vėliau Jaysonas Tatumas dviem baudų metimais išvedė „Celtics“ į priekį.

Kitoje atakoje G.Antetokounmpo realizavo tik pirmąjį metimą, antrąjį prametė, bet kamuolį atsikovojęs Bobby Portisas likus 11 sekundžių išvedė „Bucks“ į priekį.

Per paskutines 11 sekundžių J.Holiday sustabdė dvi „Celtics“ atakas.

Likus aštuonioms sekundėms jis blokavo Marcuso Smarto metimą, o vėliau po dviejų „Bucks“ baudų metimų J.Holiday perėmė kamuolį iš M.Smarto ir nutraukė jų paskutinę ataką.

„Celtics“ ketvirtojo kėlinio pradžioje pirmavo 14 taškų, bet iniciatyvos neišlaikė.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 40 (14/22 dvit., 11 atk. kam., 7 kld.), Jrue'as Holiday 24 (5/17 dvit., 4/7 trit., 8 atk. kam., 8 rez. perd.), Bobby Portisas 14 (4/12 dvit., 15 atk. kam.), Patas Connaughtonas 13, Wesley Matthewsas 9 (3/6 trit., 7 atk. kam.), Graysonas Allenas 8, Brookas Lopezas 2.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 34 (10/18 dvit., 2/11 trit., 6 atk. kam.), Jaylenas Brownas 26 (6/12 dvit., 3/7 trit., 8 atk. kam., 6 rez. perd.), Marcusas Smartas 15, Danielas Theisas 11, Derrickas White'as 9 (6 rez. perd.), Alas Horfordas 8 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Paytonas Pritchardas 4.