0

Poznanėje – dvi J.Stoliarenko pergalės

2022.05.11 22:22
Julija Stoliarenko l Manto Stankevičiaus nuotr.

Gegužės 7 dieną Poznanėje (Lenkija) vyko ADCC pasaulio čempionato Europos zonos atrankos varžybos.

Moterų svorio kategorijoje per 60 kg pasirodė ir UFC kovotoja Julija Stoliarenko. Lietuvė pirmajame rate nugalėjo ukrainietę Kateryną Stepanovą, antrajame įveikė Emily Eyles, bet tuomet nusileido Anei Svendsen. Ši sportininkė vėliau nukeliavo iki pat finalo, kuriame pralaimėjo kiprietei Eleftheriai Christodoulou. Kiprietė ir pelnė kelialapį į ADCC pasaulio čempionatą.

J.Stoliarenko jau liepos 2 d. mėgins grįžti į pergalių kelią MMA narve. Grandioziniame „UFC 276“ turnyre lietuvė susikaus su australe Jessica-Rose Clark. Tame turnyre kovos ir tokios žvaigždės kaip Israelis Adesanya, Alexanderis Volkanovskis, Maxas Holloway, Miesha Tate, Seanas O‘Malley, Robbie Lawleris ir kiti.

Poznanėje kovėsi ir daugiau lietuvių.

Artūras Luškinas (iki 87,9 kg) pirmajame rate neturėjo varžovo, vėliau nugalėjo du oponentus ir tik ketvirtajame rate pralaimėjo Otto Kuikkai. Mantas Daublys toje pačioje svorio kategorijoje laimėjo vieną kovą, pasiekė trečiąjį ratą ir jame nusileido Benjaminui Hodgkinsonui.

Vyrų svorio kategorijoje iki 65,9 kg Aleksandras Juzikas liko be pergalių.