-
08-03, 22:00
-
-

N.Petkevičius ir vėl žaidė Belgijoje, E.Šetkaus klubas šventė pergalę Izraelyje (1)

2022.05.11 08:06
Nauris Petkevičius | Organizatorių nuotr.

Antradienį Izraelio čempionate pergalę šventė Ernestas Šetkus ir jo atstovaujamas Tel Avivo „Hapoel“ klubas. Vartininko ginama komanda 2:1 nugalėjo Beer Ševos „Hapoel“.

E.Šetkus šiose rungtynėse įvartį praleido 67 minutę nuo 11 metrų žymos. Per visas rungtynes tai buvo vienintelis varžovų, kurie nuo antrojo kėlinio pradžios žaidė mažumoje, smūgis į vartų plotą.

Po šios pergalės „Hapoel“ su 49 taškais rikiuojasi penktoje lygos vietoje.

Tuo metu Belgijos pirmenybėse antrą kartą iš eilės kelių minučių aikštėje sulaukė lietuvis Nauris Petkevičius. Trečiose iš eilės „Charleroi“ klubo rungtynėms registruotas lietuvis mačą su „Genk“ pradėjo ant suolo, o į aikštę buvo išleistas 86 minutę.

Visgi, iki tos minutės visi rungtynių įvarčiai jau buvo įmušti, o „Charleroi“ klubas svečiuose pralaimėjo rezultatu 2:3.