FutbolasLT_S01E30: Stahlis nebuvo atleistas, Vėževičius laukiamas Ukmergėje ir Šustauskas „Šturme“ (4)

2022.05.10 18:35
FutbolasLT | Stop kadras

FutbolasLT | Stop kadras

30-asis Futbolas LT tinklalaidės epizodas prasidėjo pozityviais dviejų kūrybinės grupės narių – Aurimo Budraičio ir Naglio Miknevičiaus įspūdžiais iš savaitgalį Lietuvos futbolo 100-mečiui skirtų įvairaus žanro ir pobūdžio rungtynių, o Evaldas Gelumbauskas pasidalino savo gal ir nelabai pozityvia, tačiau labai unikalia patirtimi iš SFL Taurės turnyro.

Lengvai apšilę futbolo žinovai nieko nelaukdami griebėsi rimtos ir, kaip paaiškėjo, aną šeštadienį Lietuvos futbolo pasaulį sukrėtusios žinios – Vilniaus „Riterių“ ir vyriausiojo trenerio Glenno Stahlio išsiskyrimo. Arčiausiai įvykių epicentro esantis Aurimas neslėpė, kad tiek jam, tiek ir visai komandai tai buvo absoliutus netikėtumas, nes jokių galimų „Riterių“ savininko Jano Nevoinos ir G. Stahlio nesutarimų ženklų nebuvo. Visgi, anot Aurimo, tikėtina, kad išsiskyrimo priežastimi galėjo tapti ne tiek išsiskyrę požiūriai į pagrindinę komandą, kiek galimai nevienodas klubo savininko ir vyriausio trenerio supratimas apie atsakomybių ir kompetencijų ribas.

Visgi net ir be vyriausiojo trenerio likę „Riteriai“ nesubyrėjo ir pirmadienį LFF taurės turnyro antrojo etapo rungtynėse įveikė „Šiaulius“. Būtent LFF taurės turnyro dvikovos sulaukė bene rimčiausio Futbolas LT tinklalaidės kūrėjų dėmesio, nes visiems be išimties teko vienaip ar kitaip jose sudalyvauti. N. Miknevičius išsamiai pristatė FK „Šturmas“ ir Alytaus „Dainavos“ mačo peripetijas, E. Gelumbauskas pasidalino pastebėjimais apie nuostabiais įvarčiais paženklintą FK „Ataka“ ir „Dembava“ komandų akistatą, o A. Budraitis šnektelėjo apie FK „Medžiai“ ir Gargždų „Banga“ dvikovą.

Būtent ant šio pašnekesio bangos užgimė iniciatyva susisiekti su „Bangos“ vaikų futbolo darželio auklėtoju Robertu Vėžiavičium. Aštriame pokalbyje Robertas labai maloniai atsiliepė apie rimtą kovą taurės turnyre A lygos ekipai davusius futbolo mėgėjus, ne taip maloniai įvertino rungtynėse su „Žalgiriu“ sužvejotą raudoną kortelę bei užsiminė, kad neatmeta galimybės ateityje sugrįžti į gimtąją Ukmergę ir prisidėti prie šio miesto futbolo komandos.

Apsikeitę su Robertu komplimentais ir šiltais linkėjimais Futbolas LT tinklalaidės dalyviai pabandė iš oro paburti LFF taurės turnyro trečio etapo poras ir Vilniaus „Žalgiriui“ parinko išvyką į Širvintas bei susitikimą su sostinės„TransINVEST“ komanda. Kodėl? Nes Ingvaras Butautas dar neturėjo išvykos į Širvintas, tad jam tai esą būtų nauja ir įdomi patirtis.

Gan lakoniškai apžvelgę A lygos 12 turą ir sudėlioję 13-ojo turo prognozes Aurimas, Naglis ir Evaldas išsirinko geriausius A lygos balandžio žaidėjus bei trenerius ir sudalyvavo tradiciniame kvize „Pasakyk kad gudrus“. Finišo tiesiojoje dėmesio sulaukė ir Marijampolės „Sūduvos“ patekimas į antrą UEFA Konferencijų lygos atrankos varžybų etapą, taip pat moterų futbolas – LMFA A lygos 4 turo kovos bei podukros vietoje esanti Lietuvos moterų futsal rinktinė.

Tinklalaidės rimtį ir monotoniją kiek sutrikdė netikėtas FM „Ataka“ atstovo Gedimino Tvarijono skambutis, bet greitai reikalo esmėje susiorientavęs Evaldas tuo pačiu pristatė „Atakos“ rengiamą tarptautinę konferenciją apie vaikų sporto ypatumus Skandinavijos šalyse.

Kaip įprasta, finaliniu tinklalaidės akordu tapo tradiciniai atsakymai į žiūrovų klausimus, tarp kurių dominavo užklausimas – tai visgi kodėl gi išsiskyrė „Riterių“ ir G. Stahlio keliai? Į šį ir kitus klausimus pašnekovai atsakė pagal galimybes ir išsilavinimą, o sulig paskutiniu atsakymu 30-ojo tinklalaidės epizodo uždanga nusileido.  

0:00 Intro. Pozityvas. Ir nelabai

14:09 Permainos „Riterių“ štabe

30:10 LFF taurė

1:00:48 R.Vėževičius: „Ukmergė tikisi išeiti į Antrą lygą. Aš kviečiamas prisijungti“

1:11:20 Ko galime tikėtis LFF taurės aštuntfinalyje?

1:16:20 A lyga

1:30:18 Geriausi balandžio mėnesį

1:38:18 „Pasakyk, kad gudrus“

1:42:06 13-ojo turo prognozės

1:47:00 „Futbolo trupiniai“

1:50:07 Lietuvos moterų futsal rinktinė

1:52:44 Moterų A lyga

1:54:14 Skambina Gediminas Tvarijonas..

2:02:21 Žiūrovų klausimai  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų