-

A.Horfordo ir J.Tatumo duetas atstatė pusiausvyrą Rytų pusfinalyje (3)

2022.05.10 07:27
Alas Horfordas | Scanpix nuotr.

Pergalę NBA atkrintamosiose iškovojo Bostono „Celtics“ krepšininkai. Ime'o Udoka auklėtiniai išvykoje 116:108 (18:25, 29:23, 26:32, 43:28) palaužė Milvokio „Bucks“ krepšininkus.

Rytų konferencijos pusfinalio serijos rezultatas tapo 2 - 2, kitos rungtynės vyks Bostone.

Nugalėtojams Alas Horfordas surinko ir Jaysonas Tatumas surinko po 30 taškų. Pirmajam tai yra atkrintamųjų taškų rekordas.

Jie kartu paskutiniame kėlinyje surinko 28 taškus, pataikydami 11 metimų iš 12. „Celtics“ duetas paskutiniame kėlinyje surinko tiek pat taškų, kiek visa varžovų komanda.

Pralaimėjusiems Giannis Antetokounmpo per 41 minutę pelnė 34 taškus (14/28 dvit., 0/4 trit., 6/11 baud.), sugriebė 18 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, bet padarė 4 klaidas, prasižengė 5 kartus.

Bostono ekipa paskutiniame kėlinyje laimėjo atkarpą 14:2, kurio dėka likus daugiau nei trejoms minutėms išsiveržė į priekį visam laikui 106:96.

Šeimininkai po to intrigos neatkūrė.

„Celtics“: Alas Horfordas 30 (5/7 trit., 8 atk. kam.), Jaysonas Tatumas 30 (8/14 dvit., 3/10 trit., 13 atk. kam.), Jaylenas Brownas 18, Marcusas Smartas 18 (6/10 dvit., 8 rez. perd.), Derrickas White'as 11, Grantas Williamsas 9.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 34 (14/28 dvit., 18 atk. kam.), Brookas Lopezas 17 (6/10 dvit., 7 atk. kam.), Jrue'as Holiday 16 (4/16 dvit., 1/6 trit., 7 atk. kam., 9 rez. perd.), Wesley Matthewsas 12, Patas Connaughtonas 11 (3/6 trit., 7 atk. kam.), Graysonas Allenas 7, George'as Hillas 5.