A.Milevskio elgesys pribloškė Ukrainos modelį: „Man gėda dėl tokių žmonių“ (9)

2022.05.09 19:21
Artemas Milevskis ir Daša Astafjeva | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Artemas Milevskis ir Daša Astafjeva | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 Buvęs Ukrainos rinktinės futbolininkas Artemas Milevskis savo elgesiu pribloškė savanoriaujančią Ukrainos dainininkę, laidų vedėją ir modelį Dašą Astafjevą, kuri šiuo metu savanoriauja ir padeda pamaitinti ukrainiečius.

„Milevskis taip ir liko Kyjive. Kartą jis atėjo į mūsų centrą ir pradėjo reikalauti sriubos. Viena iš mūsų savanorių pasakė Milevskiui, kad jis turi pinigų nusipirkti išgerti, o sriubai pinigų jau neturi? Mes už surinktus pinigus perkame produktus, kad tą sriubą galėtume išvirti, o Milevskis, atėjęs ir pareikalavęs sriubos, norėjo atimti 6 porcijas iš vaikų arba karių. Tada jau mano nervai neatlaikė. Nuėjau ir pasakiau Milevskiui, kad jis turi užtektinai laiko ir pinigų, jog pats išsivirtų sriubą ne tik sau, bet ir savo bičiuliams, su kuriais linksminosi naktį.

Nuo tada Milevskis pas mus nebeateina. Man gėda dėl tokių žmonių, kurie nesugeba padėti nei sau, nei draugams, kai šiuo metu kariuomenėje yra daug žmonių be jokios karinės patirties, bet jie supranta, kad šaliai būtina pagalba ir jai padeda“, - „Petrov live“ eteryje kalbėjo D.Astafjeva.

A.Milevskis modelio pareiškimus komentavo trumpa žinute: „Taip, atėjau su kalašnikovu ir reikalavau sriubos (juokiasi – aut. past.). Po velnių, net nenoriu apie tai kalbėti“.

Artemo Milevskio komentaras | Instagram.com nuotr

Artemo Milevskio komentaras | Instagram.com nuotr

A.Milevskis dar kovo pradžioje tikino, kad slepiasi nuo okupantų požeminiame garaže: „Mėginu, kaip ir visi, tiesiog gelbėtis, gyventi. Aš slėptuvėje nuo bombų, čia yra vandens. Mes tiesiog norime taikos. Žaidžiau Rusijoje, žaidžiau Ukrainoje, žaidžiau Breste, Baltarusijoje. Tiesiog taikos. Prašau, palikite mus gyvus. Nutraukite visą tai. Realiai, tai jau užtruko per ilgai... Net neįmanoma to komentuoti. „Nežinau, kokius žodžius dabar turėčiau parinkti, norėdamas apibūdinti tai, kas dabar vyksta. Tikiuosi, viskas išsispręs, pusės susitars. Realiai, mes bunkeryje. Tiesiog parkinge sėdime, kaip nežinau kas“.

37-erių A.Milevskis profesionaliai futbolą žaidė 20 metų, o karjerą baigė 2021 m. Jis sužaidė 50 rungtynių Ukrainos rinktinėje ir įmušė 8 įvarčius. Geriausius karjeros metus jis praleido Kyjivo „Dinamo“ klube. 2008 m. ir 2009 m. A.Milevskis buvo renkamas geriausiu Ukrainos futbolininku.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai "Betsafe-LKL 22/23"
04-01 „Rytas“ 17:00 „Uniclub Casino – Juventus“
04-02 „Gargždai“ 17:00 „Nevėžis-Optibet“
04-02 „CBet“ 17:00 „Wolves“