Z raidę nupiešęs Rusijos žaidėjas uždirbo savo komandai diskvalifikaciją ir buvo atleistas (19)

2022.05.09 18:52
Ivanas Moskalenka | „Stop“ kadras

Ivanas Moskalenka | „Stop“ kadras

 Rusijos esporto žaidėjas Ivanas Moskalenka, žinomas slapyvardžiu „Pure“, po kvailo poelgio Rytų Europos regiono atrankiniame turnyre į „ESL One Stockholm Major“ renginį susigadino karjerą.

„Virtus.pro“ komandos „Dota 2“ žaidėjas nusprendė nupiešti Z raidės simbolį. Tai jis padarė mačo su du ukrainiečius turinčia „Mind Games“ komanda metu. Netrukus ta Z raidė buvo užtušuota, tačiau I.Moskalenka nuo sankcijų neišsisuko.

Rusas dar išplatino absurdišką pasiaiškinimą, jog Z raidę nupiešė „netyčia“, tačiau turnyro organizatoriai vis tiek diskvalifikavo I.Moskalenką kartu su visa jo komanda.

„Virtus.pro“ atstovai pareiškė, kad nesutinka su sprendimu diskvalifikuoti visą komandą dėl vieno žaidėjo veiksmų, bet ir patys ėmėsi papildomų sankcijų. Jie pranešė, kad kontraktas su I.Moskalenka buvo nutrauktas.

Esporto pasaulyje taip jau susiklostė, kad rusai ir ukrainiečiai neretai žaidžia vienoje komandoje. Dalį kaltės dėl to prisiėmė autoritetingas komentatorius Vitalijus Voločajus.

„Dabar jau viską suprantu ir turiu pripažinti, kad jog pats esu kaltas dėl to, kad mes toleruojame rusus esporte. Daug kartų kalbėjau apie NVS šalių pergales kibersporte. Rusų pergales laikiau mūsų pergalėmis, rusų pralaimėjimus laikiau mūsų pralaimėjimais. Jei nepripažinčiau savo klaidų, tai būčiau pusgalvis. Kad ir kiek pinigų dabar paaukočiau Ukrainos armijai, vis tiek nepaneigčiau to fakto, kad ilgą laiką esporte bandžiau menkinti skirtumus tarp rusų ir ukrainiečių. Sąžinė dėl to mane grauš visą gyvenimą. Prašau, atleiskite man“, - rašė V.Voločajus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų