Lietuva
IV kėlinys, 4 min.
79
:
54
Atsinaujins po sek
Latvija

V.Šeškus apie: nenorinčius kovoti legionierius ir nežinią dėl ateities Jonavoje (4)

2022.05.08 21:26
Šeškus | BNS nuotr.

Šeškus | BNS nuotr.

Jonavos „CBet“ treneris Virginijus Šeškus mano, kad komandos legionieriai nebuvo motyvuoti laimėti ketvirtfinalio rungtynių.

Šiandien Jonavos ekipa nusileido Šiaulių „„Šiauliai-7bet“ ekipai ir baigė savo debiutinį sezoną LKL.

„„Nujaučiau ir padariau klaidą. Aišku, Juanui buvo pirštas, bet visi žurnalistai aplink šneka, kad užsieniečiai nežaidžia, atostogauja ir šiandien matėme. Pirmoje pusėje paleidžiame 17 taškų, padarome 9 klaidos, išėjęs jaunimas davė kovą.

Gyriau labai savo įžaidėją, bet labai nuvylė požiūris į šias rungtynes. Jis turėjo įrodyti, kad yra „pirmas numeris“ ir komandai turi padėti. Jis nesusižeidė, jis nenorėjo žaisti. Numeta kamuolį, niekur nežaidžia. Taip buvo daugely rungtynių, šnekėjome apie tai, bet šiandien nebėga atgal, „Šiauliai“ deda ir bet ką daro. Visą sezoną atžaidėme ir turime bent jau kovą duoti. Jie gal atsipalaidavo, bet mes stengėmės, davėme ir prie jų gero pataikymo...“ – teigė strategas.

Vienas Jonavos lyderių Juanas Palacios žaidė tik dešimt minučių.

„Pirštas yra viena problema, bet kita problema – nemačiau jų akyse noro. Nežaidėme komandiškai. Gauna kamuolį, visi stovi, niekas neina kovoti. Ramanauskas šiandien rezultatyviausias, bet tritaškiai vienas iš septynių. O pataikyti gali. Žinote, kad mėgstu komandas ir žaidėjus, kurie pataiko. Šiais metais LKL esame paskutiniai pagal pataikytus tritaškius“, - sakė treneris.

V.Šeškus negalėjo pasakyti, ar toliau tęs darbus Jonavoje.

„Oi nežinau. Šiandien matėte, kad ramesnis buvau, bet tas darbas Jonavoje buvo labai panašus į Prienų. Sezono pradžioje visi sakė, kad ramesnis tapau, bet sezono metu užsivedžiau. Organizmas tai pajaučia, likome su Pauliuku, jis – debiutantas. „Ryte“ turėjau pasiėmęs naujus trenerius, kurie susitvarkė savo karjeriukes, dėl Pauliaus irgi faina. Žmonėse aš pataikau. Tie žmonės kabinasi į darbą, o jis irgi yra fanatas, jei duosi – visą naktį sėdės, dar ir Beržininkaičio pamokų pasiėmė. Mums tikrai reikėjo dar vieno trenerio, bet nusprendėme baigti taip. Turėjome superinį sezoną, sąlygos, ta visa komanda, trenerių štabas, piktumo jokio. Kaip sako, tu planuoji, o dievas juokiasi. Yra vadovai komandos, kaip bebūtų, tikrai atplėšė dalelytę manęs iš Prienų. Suglumęs atėjau, kai mano pavardę skanduoja, net suglumau, žmona klausė, ar alaus gėriau? Padarėme 10 ar 20 procentų to, ką daro „Žalgiris“, myli savo gerbėjus. Nereikia sustoti, reikia toliau dirbti ir komanda bus konkurencinga“, - sakė treneris. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų