Vyriausioji R.O‘Sullivano dukra: „Niekada neleisiu jam matytis su anūke“ (2)

2022.05.08 18:16
Ronnie O'Sullivanas su vaikais | Scanpix nuotr.

Ronnie O'Sullivanas su vaikais | Scanpix nuotr.

 Snukerio genijus – 46-erių anglas Ronnie O‘Sullivanas – neseniai 7-ą kartą laimėjo planetos pirmenybes ir neretai yra vadinamas geriausiu visų laikų angliškojo biliardo žaidėju. Visgi, jei sporto pasaulyje jam viskas klostosi kone idealiai, tai asmeniniame gyvenime R.O‘Sullivanas yra prisidaręs daug problemų.

Vyriausioji brito dukra – 25-erių Taylor-Ann Magnus – pareiškė, kad net nežiūrėjo milijonus žiūrovų pritraukusio pasaulio snukerio čempionato finalo, kuriame žaidė jos tėvas. Moteris tikina, kad R.O‘Sullivano nematė nuo paauglystės ir nelaiko jo savo gyvenimo dalimi.

„Jis jau seniai nebėra mano gyvenimo dalis. Nenorėčiau, kad jis dabar būtų šalia manęs ir mano vaiko. Paskutinį kartą jį mačiau, kai man buvo 17-a ar 18-a metų. Sau viduje pasakiau, kad jam už viską atleidžiu, nors tai ir neištrins visko, ką jis padarė. Pastaruosius 8 metus gyvenu gana laimingai. Jau susitaikiau, kad tėvo mano gyvenime nebebus. Jei jis norėtų pasimatyti su anūke, aš jam to neleisčiau. Nestebiu jo mačų, neseku jo karjeros ir nežinau, kokius titulus jis laimi. Socialiniais tinklais nesinaudoju. Man jo pinigų nereikia. Aš iš jo nieko nebesitikiu.

Suprantu, kad dukra ateityje gali sulaukti įvairių klausimų. Kai ji pradės lankyti mokyklą, jos klasės draugai gali išsiaiškinti, kas yra jos senelis. Kai jau nebeturėsiu kur dėtis, tada jai viską papasakosiu“, - sakė T-A.Magnus.

R.O‘Sullivanas pirmosios dukros susilaukė su Sally-Ann Magnus, su kuria susitikinėjo dvejus metus. Tuomet pora pasuko skirtingais keliais, o snukerio žvaigždė dukrelės praktiškai nelankė. Ant rankos pirštų būtų galima suskaičiuoti, kiek kartų jis matėsi su dukra.

Vėliau R.O‘Sullivanas susitikinėjo su Jo Langley, su kuria susilaukė dviejų vaikų – dukros ir sūnaus. Jie abu atvyko palaikyti tėvo pasaulio čempionate ir šventė su juo pergalę finale.

Su trečiąja savo mergina – Laila Rouass – R.O‘Sullivanas susipažino 2012 m. Neseniai buvo skelbta, kad jie pasuko skirtingais keliais, bet balandį pasirodė informacija, kad jie vėl bando susitaikyti.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
DVIKOVOS