R.Namajunas manė, kad laimėjo kovą prieš C.Esparzą: „Ji nepadarė man jokios žalos ir visą laiką smūgiavo į orą“ (24)

2022.05.08 11:11
Rose Namajunas | Scanpix nuotr.

Rose Namajunas | Scanpix nuotr.

  Fynikse (JAV) vykusiame „UFC 274“ turnyre į narvą sugrįžo UFC minimalaus svorio kategorijos čempionė Rose Namajunas (11-5), kuri antroje pagrindinėje turnyro kovoje po penkių raundų ir 25 minučių kovos skirtingu teisėjų sprendimu 46-49, 48-47, 47-48 turėjo pripažinti 34-erių amerikietės Carla Esparza (19-6) pranašumą bei antrą kartą karjeroje prarado UFC titulą.

Šioje kovoje veiksmo praktiškai nebuvo ir sirgaliai ne kartą švilpė kovotojoms. Išskyrus trumpus grumtynių veiksmus, 25 minutes vykusi kova buvo vilkinama, o teisėjų sprendimas buvo nenuspėjamas.

Galų gale C.Esparza buvo paskelbta nugalėtoja, tačiau kuomet spaudos konferencijoje buvo pasiteirauta R.Namajunas, jos nuomonė kitokia.

„Aš laimėjau tą kovą. Aš laikiausi strategijos. Jaučiau, kad pataikiau daugiau smūgių. Aš net ją pargrioviau. Joks jos pargriovimas nebuvo reikšmingas ir neturėjo jokio kontrolės laiko“, – kalbėjo R.Namajunas. „Sakyčiau, kad ji pataikė man vieną gerą smūgį. Ir tada galbūt dar kitą, kai jos dilbis sutrenkė man nosį.

Aš jaučiausi taip, lyg padariau žalą, kontroliavau kovą ir didžiuojuosi savimi, nes laikiausi strategijos. Žinojau, kad visose savo kovose C.Esparza tiesiog įvilioja varžoves ir bando išprovokuoti puolimą.

Anksčiau esu dalyvavusi peštynėse. Man sulaužė nosį, aš vis tiek stovėjau ir liejau kraują narve, todėl dabar tiesiog laikiausi strategijos. Ji nepadarė man jokios žalos, tiesą sakant visą laiką smūgiavo į orą, todėl maniau, kad laimėjau kovą“.

29-erių R.Namajunas pripažino keletą klaidų, tačiau galiausiai teigė jautusi, kad pergalė turėjo būti jos.

„Buvo akimirkų, kurias galėjau labiau išnaudoti, būti šiek tiek labiau puolanti. Bet kiekvieną kartą, kai žengdavau žingsnį, koja paslysdavo. Turėjau būti šiek tiek saugesnė.

Tokiu metu priėmiau tokį sprendimą, bet aš esu gerą kovą kurianti kovotoja, aš pribaigiu varžoves, turiu didžiausią pribaigimų anksčiau laiko procentą. Nemanau, kad sirgaliai mane nušvilpė, esu tikra, kad tai buvo dėl Carlos“.

 

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų