„Man City“ fano išvyka į Madridą baigėsi ligoninėje – lūžo žandikaulis ir buvo pažeistos smegenys

2022.05.07 22:35
Fanai prie stadiono | Scanpix nuotr.

Fanai prie stadiono | Scanpix nuotr.

 „Manchester Evening News“ praneša, kad 25-erių „Man City“ klubo sirgaliaus Stepheno Hunto išvyka į Madridą baigėsi labai liūdnai.

Vyriškis Madride norėjo pamatyti, kaip jo palaikoma komanda kovos su „Real“ dėl vietos UEFA Čempionų lygos finale. Visgi, bilietų į rungtynes jam įsigyti nepavyko, todėl mačą jis nusprendė stebėti viename iš barų netoli stadiono.

Nuo to momento S.Huntas nieko nebeprisimena. Anot jo mamos, „Man City“ fanas tik pamena, kaip atėjo į barą, o vėliau atsibudo ligoninėje.

Dviejų vaikų tėvui ligoninėje prireikė skubios operacijos. Jam buvo pažeistos smegenys, sulaužytas žandikaulis, akiduobė ir nosis.

„Ačiū Dievui, kad mano sūnus bent jau liko gyvas. Ne visiems pavyksta tai išgyventi. Kai pagalvoju, kad viskas galėjo baigtis dar blogiau, mane nukrečia šiurpas. Jis sakė neprisimenantis, ar bare buvo su „Man City“ simbolika. Tiksliai nežinome, kas jam nutiko, bet tai panašu į užpuolimą. Aš suprasčiau, jei jis būtų vykęs su „Man City“ fanų grupuote ir tada patekęs į muštynes, bet jis ten buvo vienui vienas. Nesuprantu, kam reikėjo jį pulti“, - sakė S.Hunto mama.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų