F.Mayweatheris prieš D.Moore'ą: viskas, ką jums reikia žinoti (2)

2022.05.07 11:24
Flodas Mayweatheris ir Donas Moore'as | „Stop“ kadras

Flodas Mayweatheris ir Donas Moore'as | „Stop“ kadras

  Gegužės 14-ą dieną Dubajuje į parodomąją kovą sugrįžta nei karto per savo boksininko karjerą nenugalėtas 45-erių metų Floydas Mayweatheris, kuris aštuonių raundų dvikovoje susitiks su ilgamečiu sparingo partneriu 42-ejų metų Donu Moore‘u.

Tai bus trečioji F.Mayweatherio parodomoji kova nuo tada, kai jis 2017 m. paskutinį kartą kovojo profesionalioje kovoje ir nugalėjo UFC žvaigždę Conorą McGregorą bei iškovojo 50-ą karjeros pergalę.

45-erių metų F.Mayweatheris per 50 pergalių 27 iškovojo nokautais ir laimėjo titulus penkiuose divizionuose.

Kuomet baigė karjerą, F.Mayweatheris pirmoje parodomojoje kovoje 2018 m. pirmame raunde techniniu nokautu nugalėjo Japonijos kikbokso žvaigždę Tenshiną Nasukawa, o 2021 m. birželį aštuonis raundus kovojo su „youtuberiu“ Loganu Paulu.

Kada įvyks F.Mayweatherio ir D.Moore‘o kova?

Kova vyks gegužės 14-ą dieną Dubajuje, ant viešbučio „Burj Al Arab“ sraigtasparnių nusileidimo aikštelės. Tikimąsi, kad į ringą kovotojai žengs maždaug 21:30 val. Lietuvos laiku.

Kur bus galima pamatyti šią kovą?

Lietuvoje ją tiesiogiai transliuos „Go3“.

Kas yra F.Mayweatherio varžovas?

D.Moore‘as yra buvęs profesionalus boksininkas, kuris yra iškovojęs 18 pergalių ir vieną kovą baigęs lygiosiomis. Nors kovų rekordas atrodo gerai, tačiau jis niekada nebuvo susitikęs su aukšto lygio kovotojais, turinčiais daugiau pergalių nei pralaimėjimų. Paskutinė jo dvikova įvyko 2016 m. prieš DeShauną Williamsą (5-16-1), o su F.Mayweatheriu jie sparingavosi 2015 m.

Ką kalbėjo kovotojai?

F.Mayweatheris: „Aš visada stengiuosi tobulėti ir jeigu kažkas patraukia mano dėmesį, tai yra unikalus dalykas. Kovoti viešbučio sraigtasparnių nusileidimo aikštelėje Dubajuje yra galimybė tapti šou žvaigžde ir tai bus kažkas, ką visi atsimins. Žmonės iš viso pasaulio gali nusipirkti transliacijas ir žiūrėti, kaip mes kovojame kone danguje.

Donas ateis kovoti ir tegu laimi geriausias vyrukas. Tuo tarpu „Hard Rock“ stadione Loganas Paulas kalbėjo apie gerą pasirodymą, bet neatėjo kovoti, jis atėjo atsilaikyti.

Dabar – aštuoni raundai nuo pradžios iki pabaigos bus sprogimas“.

D.Moore‘as: „Džiaugiuosi galėdamas dalyvauti šiame renginyje. Kadangi gavau daug pamokų iš Rogerio Mayweatherio, tai Floydui būsiu tikrai didžiulė problema. Sunkiai treniravausi, kad parodyčiau visiems, kas aš esu ir atskleisčiau F.Mayweatherio silpnybes. Tai mano laikas, Floydas nėra nenugalimas. Kiekvienas gali būti nugalėtas“.

Kas apšildys kovą?

Bokso kelionę ir toliau tęsia buvęs UFC čempionas Andersonas Silva, kuris preliminarioje renginio dalyje susikaus su MMA veteranu Bruno Machado.

Taip pat išvysime ir buvusį dviejų svorio kategorijų pasaulio čempioną Badou Jacką (25-3), kuris susitiks su egiptiečiu Hany Atiyo (16-5), labiausiai žinomo dėl pralaimėjimo pirmame raunde nokautu prieš Roy‘ų Jonesą.

Galiausiai į ringą žengs ir Delfine Persoon, geriausiai žinoma dėl dviejų kovų su bokso žvaigžde Katie Taylor. Ji susikaus su nenugalėta Elhem Mekhaled, kovojančia Prancūzijoje ir esančia EBU „super“ puslengvio čempione. Paskutinį kartą ji laimėjo prieš Pasą Malagic.

Kiek kainuoja bilietai į renginį?

Į renginį parduodama tik 20 bilietų ir vienas jų kainuoja 65 eteriumus, kas yra maždaug 200 tūkst. eurų. Buvo pranešta, kad itin greitai buvo parduoti pirmieji 10 bilietų

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų