Rusijos olimpinis čempionas išsiliejo: „Solovjovai, tu – neonacis“ ukrainiečius įsiutino R.Riancho komentaras (9)

2022.05.05 16:33
Jegoras Mechoncevas | „Stop“ kadras

Jegoras Mechoncevas | „Stop“ kadras

 Rusijos bokso žvaigždė Jegoras Mechoncevas pratrūko po to, kai Kremliaus propagandos „įrankis“ Vladimiras Solovjovas pareiškė, kad Jekaterinburgo miestas tampa „padugnių centru“. Taip V.Solovjovas sureagavo į Jekaterinburgo studentų protestą prieš Z raidės plakatą, pakabintą ant vieno iš universiteto pastatų. Tą peticiją pasirašė per 600 žmonių.

„Vladimirai, jūs su savo televizija visai išėjote iš proto. Jūs smerkiate žmones vien dėl jų gyvenamosios vietos. Dar po dienos smerksite žmones vien dėl jų tautybės, o dar po dienos eisite jų apiplėšinėti ir žudyti. Jūs pats esate tas neonacis, kokiais vadinate kitus. Jūs patys esate niekšai“, - rėžė J.Mechoncevas.

37-erių J.Mechoncevas yra Londono olimpinis bokso čempionas, 2009 m. pasaulio čempionas ir 2008 m. bei 2010 m. Europos čempionas. 2009 m. pasaulio čempionato pusfinalyje jis nugalėjo patį Oleksandrą Usyką. 2013-2017 m. rusas kovėsi profesionalų ringe, kur laimėjo 13 kovų (8 nokautais), pasiekė 1 lygiąsias ir išvengė pralaimėjimų.

Tuo tarpu Ukrainos sporto gerbėjus įsiutino Raulio Riancho komentaras. Šis pareiškė, kad Rusijos sportininkai yra niekuo dėti dėl pradėto karo Ukrainoje.

„Bijau, kad po naujųjų UEFA sankcijų legionieriai praras norą žaisti Rusijos futbolo lygoje. Tai didžiulis smūgis Rusijos futbolui. Man labai gaila tų sportininkų, kurie pateko į tokią nemalonią situaciją. Jie niekuo nenusikalto“, - aiškino R.Riancho.

62-ejų ispanas turi nemažai sąsajų su Ukraina. R.Riancho 2014-2016 m. buvo Kyjivo „Dinamo“ trenerio asistentas, o 2016-2018 m. netgi dirbo Ukrainos rinktinės trenerio asistentu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (9)
Registruoti
Anoniminiai (9)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų