UFC vos nepalikęs D.White‘as nenori matyti F.Ngannou ir T.Fury kovos: „Tai laiko, energijos ir pinigų švaistymas“ (2)

2022.05.05 15:50
Dana White'as | „Stop“ kadras

Dana White'as | „Stop“ kadras

 UFC prezidentas Dana White‘as antradienį pasirodė „Pivot Podcast“ tinklalaidės eteryje ir atskleidė, kad 2017 m. vos nepaliko UFC, kai ją už 4 mlrd. JAV dolerių įsigijo „WWE-IMG“.

„Aš tuo metu nenorėjau, kad UFC būtų parduota, bet Fertittos mane pasisodino ir paaiškino, kad nusprendė parduoti UFC. Tada jaučiausi tikrai prastai. Fertittos – mano bičiuliai, su jais užauginome UFC. Tada taip susinervinau, kad nuėjau į viešbutį ir užsidariau kambaryje keletui dienų. Po to tas pradinis pyktis praėjo, suėmiau save į rankas ir pasakiau, kad noriu likti UFC prezidentu su sąlyga, kad nauji savininkai surinks normalią žmonių grupę, su kuriais galėsiu dirbti.

Šiuo metu mėgaujuosi darbu UFC. Prieš tai 15 metų irgi neblogai uždirbdavau, bet dabar sumos visai kitokios. Šiuo metu neturiu jokio noro palikti UFC. Perėjimas nuo Fertittų prie naujųjų savininkų buvo tik dar vienas įrodymas, kaip aš myliu šį verslą. Jie turės mane ištempti iš biuro, nes kitaip aš savo posto nepaliksiu“, - juokėsi D.White‘as.

UFC prezidentas taip pat sureagavo į kalbas apie tai, kad sunkiasvorių čempionas Francis Ngannou gali žengti į bokso ringą ir susikauti su Tysonu Fury.

„Tikrai nėra jokių garantijų, kad ta kova įvyks. Jie apie ją vis kalba, bet man tai skamba kaip absurdiška idėja. Fury yra vienas geriausių visų laikų boksininkų. Pažiūrėkite, prieš ką kovėsi Fury ir kaip lengvai jis triuškino savo varžovus. Niekada nemėgau tų kovų, kai MMA kovotojai eina kautis su boksininkais ir atvirkščiai. Aš tai vertinu kaip visišką kvailystę, kaip laiko, energijos ir pinigų švaistymą. Aš suprantu, kodėl yra tiek daug norinčių surengti tokią kovą, bet tai yra kvaila. Fury bokso ringe turėtų didžiulį pranašumą. Pažiūrėkite, kaip Ngannou ką tik nugalėjo Gane‘ą. Jis laimėjo imtynėmis. Jei bent kažkiek suprantate apie kovinį sportą, tuomet žinote, kad diskutuoti šia tema yra labai kvaila“, - sakė D.White‘as.

UFC prezidentui pritarė buvęs organizacijos sunkiasvorių čempionas Junioras dos Santosas.

„Po paskutinės kovos su Gane‘u nebetikiu, kad Ngannou galėtų kažką gero nuveikti bokso ringe. Fury yra labai stambus, bet itin greitai judantis vyrukas. Bokse neužtenka vien stipriai smūgiuoti. Ten labai svarbus ir judėjimas po ringą. Ngannou trūksta ne tik smūgiavimo technikos, bet ir sugebėjimo greičiau judėti po narvą. Jis apskritai būtų pralaimėjęs prieš Gane‘ą, jei kova būtų visą laiką vykusi stovėsenoje. Juk Fury jau kovėsi su Wilderiu, apie kurio smūgių jėgą irgi buvo kalbama labai daug. Wilderis yra geresnis boksininkas už Ngannou, bet ir jis pralaimėjo prieš Fury“, - tikino J.dos Santosas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų