Deividas Danyla | Organizatorių nuotr.

Deividas Danyla | Organizatorių nuotr.

Šį savaitgalį, vasario 22 d. Kauno sporto halėje vyks tarptautinis Muay Thai turnyras BIGFIGHT - E.M.L. - vienas didžiausių ir populiariausių tarptautinių Muay Thai kovų turnyrų Europoje. Ta proga šiandien Kauno viešbutyje „Kaunas“ vyko turnyre dalyvausiančių sportininkų pristatymas ir svėrimai.

Specialiai šiam turnyrui svečiavosi Branko Grimsičius - varžybų komisaras, kuris konferencijos metu pristatė iš tolimojo Tailando atvežtą Pasaulio Muay Thai čempiono diržą ir legendinį rankų darbo diržą mačui tarp Lietuvos ir Vokietijos atstovo.

Lietuvos Muay Thai rinktinės vyriausiasis treneris M.Misiūnas paklaustas apie Egidijaus Dragūno „Sel" pasirodymą renginio metu, paliko intrigą žurnalistams ir žiūrovams pasakęs, jog viską galima bus pamatyti turnyro metu ir tiesiog pasidžiaugė ir padėkojo atlikėjui, jog šis visu pajėgumu prisideda prie Muay Thai sporto šakos ir artėjančio turnyro populiarinimo.

Po svėrimų paaiškėjo, kad sportininkai kovos trijose svorio kategorijose: iki 67 kg, iki 72kg ir iki 77 kg. Svorio kategorijoje iki 67 kg susikaus Deimantas Visockas (sporto klubas „Drakonas", Šiauliai), Deividas Yla (sporto klubas „Titanas", Kaunas), Artūras Parangovskis (sporto klubas „Mustangas", Trakai) ir Aidas Saulis (sporto klubas „Titanas", Kaunas). Iki 72 kg svorio kategorijoje kovos Ernestas Dapkus (sporto klubas „Vendetta", Vilnius), Aurimas Saulis (sporto klubas „Titanas", Kaunas), Mantas Mažeika (sporto klubas „Žvėris gym", Alytus) ir Mindaugas Packevičius (sporto klubas „Titanas", Kaunas).  Svorio kategorijoje iki 77 kg susitiks Lukas Lukošiūnas (sporto klubas „Remeris", Marijampolė), Jonas Valančius (sporto klubas „Drakonas", Šiauliai), Rojus Kumpys (sporto klubas „Muaythai imperija", Klaipėda) ir Mantas Stankis (sporto klubas „Titanas", Kaunas).

Turnyro išvakarėse sportininkai pažadais nesišvaistė ir laukiančias dvikovas vertino atsargiai. Titulinėje kovoje dėl Pasaulio čempiono vardo su varžovu iš Tailando kovosiančio Kauno sporto klubo „Titanas“ atstovo Deivido Danylos teigimu, jo priešininkas Tosapon Poonpol yra labai patyręs sportininkas – praėjusių metų pasaulio Muay Thai čempionas, demonstruojantis Tailando kovotojams būdingą kietą charakterį. Tačiau kaunietis tikina, kad yra maksimaliai susikaupęs ir pasiruošęs kovai, tad motyvacijos kovoti dėl pasaulio čempiono diržo papildomai ieškoti nereikia.

Prieš kitą kovotoją iš Tailando Kittisak Panyaapiwong ringe stosiantis sportininkas iš Vilniaus „Sparta Gym“ klubo Janas Nausas sakė, kad laukia tikrai įdomi dvikova, kadangi suremti pirštines su Muai Thay tėvynės atstovu – nekasdienis įvykis, ypač Lietuvoje. „Galiu pažadėti intriguojančią kovą“, - sakė J. Naus.

Praėjusių metų Lietuvos Muay Thai čempionas, atstovaujantis „Titano“ klubą, Sigitas Gaižauskas prieš kovą su sportininku iš Tailando Tanapat Khamfu atkreipė dėmesį, jog jo priešininkas pasižymi ištverme ir stipriais kelių smūgiais, tad lietuvio tikslas – nesivelti į artimą kovą.

BIGFIGHT-E.M.L. turnyro metu dvylika stipriausių Lietuvos kovotojų išsiaiškins, kas yra verti vykti į Kambodžą, kur vyks pasaulinis Muay Thai turnyras „Vakarai prieš Rytus“. Į šį turnyrą susirinks Muay Thai sporto šakos elitas iš viso pasaulio, tad jau šį šeštadienį į ringą kilsiantys Lietuvos kovotojai turi puikią galimybę patekti tarp planetos geriausiųjų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.