R.Abramovičius ėmė kišti pagalius į ratus „Chelsea“ klubui, ekipa gali būti išmesta iš „Premier“ lygos (17)

2022.05.04 21:17
Romanas Abramovičius | Scanpix nuotr.

Romanas Abramovičius | Scanpix nuotr.

 Kai jau atrodė, kad Londono „Chelsea“ klubas netrukus turės naujus savininkus, pasirodė pranešimai, jog derybos staiga atsidūrė aklavietėje.

Anot „Sky Sports“, Romanas Abramovičius, kuriam yra pritaikytos sankcijos kaip Vladimirui Putinui artimam oligarchui, netikėtai pareiškė norįs atgauti 1,5 mlrd. svarų sterlingų, kuriuos yra paskolinęs „Chelsea“. Anksčiau buvo kalbėta, kad R.Abramovičius sutiks „nurašyti“ skolą, nes tik taip „Chelsea“ galėtų būti parduotas ir išgelbėtas. Paties oligarcho atstovai tokias kalbas neigia.

Jei R.Abramovičius išties reikalaus grąžinti jam paskolą, tuomet „Chelsea“ pagal dabartinę situaciją negalės pereiti į naujo savininko rankas, nes pagal britų vyriausybės sprendimą Rusijos oligarchas negali pasipelnyti iš klubo pardavimo.

Anksčiau skelbta, kad „Chelsea“ už beveik 3 mlrd. eurų turėtų pereiti į JAV konsorciumo, vadovaujamo Toddo Boehly, rankas, bet dabar situacija yra tokia neaiški, kad klubas apskritai gali būti išmestas iš Anglijos „Premier“ lygos.

„Sky Sports“ pažymi, kad „Chelsea“ licencija baigs galioti gegužės 31 d. Tuomet ekipai grėstų išformavimas, jei ji nebūtų parduota, o licencija nebūtų pratęsta. Taip pat pridedama, kad „Premier“ lygos posėdis dėl kito sezono yra numatytas birželio 8 d. Jei tuo metu „Chelsea“ neturės licencijos, klubui grės pašalinimas iš lygos.

R.Abramovičius anksčiau žadėjo „nurašyti“ visas paskolas, o pinigus, gautus iš klubo pardavimo, atiduoti labdaringai organizacijai.

Teigiama, kad jei T.Boehly taps „Chelsea“ savininku, tuomet jis pasiūlys daugeliui klubo darbuotojų likti savo postuose. Anot šaltinių, jis net ir Bruce'ui Buckui bei Marinai Granovskajai leistų likti savo pareigose.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (17)
Registruoti
Anoniminiai (17)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų